SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ANDERS ESSENER SRL

CUI 30529330J2012000500060CAEN 4661 · Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilorSat Coşbuc, Comuna Coşbuc, Bistriţa-Năsăud

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

6,63 mil. RON

11,1 % față de anul anterior

Profit net

884.570 RON

23,3 % față de anul anterior

Salariați

3

Ultimul bilanț

Activitate

4661

Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

Date administrative

Registrul Comerțului
J2012000500060
Înregistrată la
08.08.2012
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 08.08.2012
Cod poștal
427070
Telefon
Adresă
JUD. Bistriţa-Năsăud, Sat Coşbuc, Comuna Coşbuc, MORII, NR. 60

Hartă

Localizare sediu

JUD. Bistriţa-Năsăud, Sat Coşbuc, Comuna Coşbuc, MORII, NR. 60

Deschide harta

Rezumat public firmă

ANDERS ESSENER SRL este o firmă din Sat Coşbuc, Comuna Coşbuc, județul Bistriţa-Năsăud, cu CUI 30529330. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2012000500060. Firma are CAEN principal 4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

6.632.775 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 14 ani

3 salariați

Conexiuni

86

10 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

884.570 RON

Capitaluri pozitive

3.679.976 RON

Datorii sub active

25,5 %

Cifră de afaceri în creștere

11,1 %

Vechime bună

14 ani

CAEN principal identificat

4661 · Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    08.08.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    6.632.775 RON · 884.570 RON

  3. 4661

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ANDERS ESSENER SRL este o companie înregistrată la 08.08.2012 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor. Cifra de afaceri a crescut cu 11,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 23,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 3 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20256.632.775884.5701.251.551741.8344.171.3353.679.9763
20245.967.961717.2462.075.213473.1114.397.5082.795.4062
20233.780.414104.4621.869.328656.7043.290.7842.078.1605
20222.561.483234.3702.000.732456.5343.586.3152.042.1174
20214.440.3481.059.6692.138.021473.5333.472.2361.807.7484
20204.114.0901.029.8932.290.139139.4643.398.7541.248.0792
20192.594.397541.6601.142.489142.5302.218.1441.218.1852
Grafic indicatori financiariRON6.632.7754.974.5813.316.3881.658.19402019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

13,3 %

Datorii / active

25,5 %

Capitaluri / active

74,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

11,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

23,3 %

Cifră afaceri / salariat

2.210.925 RON

Vechime firmă

14 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.