SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

TC MĂSURARE & CONTROL SRL

CUI 24483433J2008002589299CAEN 2651 · Fabricarea de instrumente şi dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigaţieMunicipiul Câmpina, Prahova

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

44,2 mil. RON

10,9 % față de anul anterior

Profit net

1,02 mil. RON

22,3 % față de anul anterior

Salariați

235

Ultimul bilanț

Activitate

2651

Fabricarea de instrumente şi dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigaţie

Date administrative

Registrul Comerțului
J2008002589299
Înregistrată la
18.09.2008
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 18.09.2008
Telefon
Adresă
JUD. Prahova, Municipiul Câmpina, ECATERINA TEODOROIU, NR. 13C

Hartă

Localizare sediu

JUD. Prahova, Municipiul Câmpina, ECATERINA TEODOROIU, NR. 13C

Deschide harta

Rezumat public firmă

TC MĂSURARE & CONTROL SRL este o firmă din Municipiul Câmpina, județul Prahova, cu CUI 24483433. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2008002589299. Firma are CAEN principal 2651 - Fabricarea de instrumente şi dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigaţie. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

44.158.862 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 18 ani

235 salariați

Conexiuni

87

6 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.023.349 RON

Capitaluri pozitive

25.222.768 RON

Datorii sub active

17,9 %

Cifră de afaceri în creștere

10,9 %

Vechime bună

18 ani

CAEN principal identificat

2651 · Fabricarea de instrumente şi dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigaţie

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2008

    Înregistrare

    18.09.2008

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    44.158.862 RON · 1.023.349 RON

  3. 2651

    CAEN principal

    Fabricarea de instrumente şi dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigaţie

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

TC MĂSURARE & CONTROL SRL este o companie înregistrată la 18.09.2008 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2651 - Fabricarea de instrumente şi dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigaţie. Cifra de afaceri a crescut cu 10,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 22,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 235 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202544.158.8621.023.3495.524.6974.691.60626.096.99325.222.768235
202439.829.287836.7713.235.0664.874.30626.751.89428.367.788204
202341.441.2133.572.7511.675.9725.400.96523.818.35927.531.017219
202242.120.3997.468.2605.882.1985.745.02124.188.38723.958.266213
202131.600.1794.465.7158.452.3326.466.37018.465.92216.490.006179
202023.890.0701.647.3598.472.6216.894.29713.590.81512.024.292200
201927.627.7411.266.02810.734.4367.314.42913.794.18810.376.933226
Grafic indicatori financiariRON44.158.86233.119.14722.079.43111.039.71602019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

2,3 %

Datorii / active

17,9 %

Capitaluri / active

81,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

10,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

22,3 %

Cifră afaceri / salariat

187.910 RON

Vechime firmă

18 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.