SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

SYALE INVESTMENT S.R.L.

CUI 42996488J2020001567052CAEN 4299 · Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.Sat Palota, Comuna Sântandrei, Bihor

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

24,4 mil. RON

1.279,2 % față de anul anterior

Profit net

4,88 mil. RON

222,4 % față de anul anterior

Salariați

8

Ultimul bilanț

Activitate

4299

Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.

Date administrative

Registrul Comerțului
J2020001567052
Înregistrată la
02.09.2020
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 02.09.2020
Telefon
Adresă
JUD. BIHOR, SAT PALOTA COM. SÂNTANDREI, , NR.181

Hartă

Localizare sediu

JUD. BIHOR, SAT PALOTA COM. SÂNTANDREI, , NR.181

Deschide harta

Rezumat public firmă

SYALE INVESTMENT S.R.L. este o firmă din Sat Palota, Comuna Sântandrei, județul Bihor, cu CUI 42996488. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2020001567052. Firma are CAEN principal 4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

24.416.250 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 6 ani

8 salariați

Conexiuni

86

31 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

4.877.100 RON

Capitaluri pozitive

8.208.340 RON

Datorii sub active

60,3 %

Cifră de afaceri în creștere

1.279,2 %

Vechime bună

6 ani

CAEN principal identificat

4299 · Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2020

    Înregistrare

    02.09.2020

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    24.416.250 RON · 4.877.100 RON

  3. 4299

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

SYALE INVESTMENT S.R.L. este o companie înregistrată la 02.09.2020 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.. Cifra de afaceri a crescut cu 1.279,2 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 222,4 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 8 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202524.416.2504.877.10012.093.46010.539.7479.514.5778.208.3408
20241.770.3041.512.61212.931.37014.672.1962.676.2714.664.5731
202324.4431.177.4053.417.3485.478.16769.7002.130.5190
202262.6661.149.5313.996.2994.039.8901.229.5231.273.1140
2021217.256121.4633.450.1153.497.39276.305123.5820
20203.0001.9191.64303.7622.1190
Grafic indicatori financiariRON24.416.25018.312.18812.208.1256.104.0630202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

20 %

Datorii / active

60,3 %

Capitaluri / active

40,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

1.279,2 %

Evoluție profit față de anul anterior

222,4 %

Cifră afaceri / salariat

3.052.031 RON

Vechime firmă

6 ani

Monitorul Oficial

Publicatii recente in Partea a IV-a

MOF PIV nr. 5551(48/9.206.837)

Societatea SYALE INVESTMENT - S.R.L. NOTIFICARE Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Bihor notifică, în conformitate cu prevederile art. 204 alin. (5) din Legea nr. 31/1990, republicată, cu modificările și completările ulterioare, depunerea textului actualizat al actului constitutiv al Societății Comerciale SYALE INVESTMENT - S.R.L., cu sediul în jud. Bihor, satul Palota, comuna Sântandrei, nr. 181, înregistrată sub nr. J2020001567052, identificator unic la nivel european ROONRC.J2020001567052, cod unic de înregistrare 42996488, care a fost înregistrat sub nr. 431551 din 30.01.2026. (48/9.206.837)

MOF PIV nr. 5551(47/9.206.836)

Societatea SYALE INVESTMENT - S.R.L. DECIZIA NR. 1 din data de 27.01.2026 a asociatului unic al Societății SYALE INVESTMENT - S.R.L. Subsemnata, ZGÎRD MARINA-DELIA, de cetățenie română, născut [date personale redactate], cu domiciliul [date personale redactate]CNP [redactat], asociat unic al Societății SYALE INVESTMENT - S.R.L., cu sediul satul Palota, com. Sântandrei, nr. 181, jud. Bihor, înregistrată la ORC Bihor sub nr. J2020001567052, având CUI RO 42996488, decid următoarele: 1. Se constată modificarea datelor de identificare ale asociatului unic - administrator, conform celor de mai sus. 2. Se actualizează obiectul principal de activitate al societății conform CAEN Rev. 3, astfel: 4299 - Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești, n.c.a. 3. Se radiază toate obiectele secundare de activitate. 4. Se introduc următoarele obiecte secundare de activitate conform CAEN Rev. 3: 0312 - Pescuitul în ape dulci; 0322 - Acvacultura în ape dulci; 0330 - Activități anexe pescuitului și acvaculturii; 0812 - Extracția pietrișului și nisipului; extracția argilei și caolinului; 0899 - Alte activități extractive, n.c.a.; 0990 - Activități de servicii anexe pentru extracția mineralelor; 2361 - Fabricarea produselor din beton pentru construcții; 2366 - Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos; 3512 - Producția de energie electrică din resurse regenerabile; 3513 - Transportul energiei electrice; 3514 - Distribuția energiei electrice; 3515 - Comercializarea energiei electrice; 3516 - Depozitarea energiei electrice; 4100 - Lucrări de construcții ale[act identitate redactat]și nerezidențiale; 4211 - Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor; 4350 - Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil; 4291 - Construcții hidrotehnice; 4311 - Lucrări de demolare a construcțiilor; 4312 - Lucrări de pregătire a terenului; 4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții; 4683 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcție și echipamentelor sanitare; 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri; 5210 - Depozitări; 5224 - Manipulări; 6421 - Activități ale holdingurilor; 6820 - Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate; 6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare; 6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract; 7712 - Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele; 7711 - Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare; 16 MONITORUL OFICIAL AL ROMÂNIEI, PARTEA A IV-A , Nr. 5551/12.VIII.2026 7732 - Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții. 5. Se majorează capitalul social cu 4.800 lei, de la 200 la 5.000 lei, prin aport de numerar efectuat de către asociatul unic. Astfel, societatea emite 480 părți sociale a câte 10 lei fiecare, în valoare totală de 4.800 lei. Ca urmare a majorării, capitalul social va fi de 5.000 lei, împărțit în 500 de părți sociale a câte 10 lei fiecare, fiind în totalitate atribuite asociatului unic. 6. Se actualizează actul constitutiv al societății conform celor de mai sus. (47/9.206.836)

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.