SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

SELEMEN HOLZBAU SRL

CUI 29875071J2012000086193CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeSat Vărșag, Comuna Vărșag, Harghita

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

38,2 mil. RON

47,6 % față de anul anterior

Profit net

1,37 mil. RON

16,4 % față de anul anterior

Salariați

26

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2012000086193
Înregistrată la
07.03.2012
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 07.03.2012
Telefon
Adresă
JUD. HARGHITA, SAT VĂRŞAG COM. VĂRŞAG, STR. NAGYKÚT, NR.1

Hartă

Localizare sediu

JUD. HARGHITA, SAT VĂRŞAG COM. VĂRŞAG, STR. NAGYKÚT, NR.1

Deschide harta

Rezumat public firmă

SELEMEN HOLZBAU SRL este o firmă din Sat Vărșag, Comuna Vărșag, județul Harghita, cu CUI 29875071. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2012000086193. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

38.164.975 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 14 ani

26 salariați

Conexiuni

86

30 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.371.369 RON

Capitaluri pozitive

11.104.054 RON

Datorii sub active

37,3 %

Cifră de afaceri în creștere

47,6 %

Vechime bună

14 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    07.03.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    38.164.975 RON · 1.371.369 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

SELEMEN HOLZBAU SRL este o companie înregistrată la 07.03.2012 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 47,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 16,4 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 26 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202538.164.9751.371.3696.597.4058.394.0329.307.42711.104.05426
202425.862.0161.178.5085.251.8998.630.6656.353.9199.732.68524
202323.293.331923.5996.438.3558.592.9926.399.5408.554.17727
202235.073.8383.365.7975.597.8588.425.8234.802.6137.630.57835
202125.715.0604.845.4062.663.5173.041.3805.622.6386.010.06936
202018.244.1861.984.8972.445.7042.299.8812.805.6042.659.78124
201910.851.151472.6092.761.3191.415.7752.020.429674.88520
Grafic indicatori financiariRON38.164.97528.623.73119.082.4889.541.24402019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

3,6 %

Datorii / active

37,3 %

Capitaluri / active

62,7 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

47,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

16,4 %

Cifră afaceri / salariat

1.467.884 RON

Vechime firmă

14 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.