SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

RALCOM SERV SRL

CUI 19132703J2006001545322CAEN 4661 · Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilorSat Veștem, Comuna Șelimbăr, Sibiu

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

10,1 mil. RON

187,3 % față de anul anterior

Profit net

1,38 mil. RON

19.045,8 % față de anul anterior

Salariați

8

Ultimul bilanț

Activitate

4661

Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

Date administrative

Registrul Comerțului
J2006001545322
Înregistrată la
25.10.2006
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 25.10.2006
Cod poștal
557263
Telefon
Adresă
JUD. SIBIU, SAT VEŞTEM COM. ŞELIMBĂR, , NR.212D, CAMERA 2

Hartă

Localizare sediu

JUD. SIBIU, SAT VEŞTEM COM. ŞELIMBĂR, , NR.212D, CAMERA 2

Deschide harta

Rezumat public firmă

RALCOM SERV SRL este o firmă din Sat Veștem, Comuna Șelimbăr, județul Sibiu, cu CUI 19132703. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2006001545322. Firma are CAEN principal 4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

10.080.140 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 19 ani

8 salariați

Conexiuni

86

15 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.381.369 RON

Capitaluri pozitive

3.718.774 RON

Datorii sub active

64,5 %

Cifră de afaceri în creștere

187,3 %

Vechime bună

19 ani

CAEN principal identificat

4661 · Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2006

    Înregistrare

    25.10.2006

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    10.080.140 RON · 1.381.369 RON

  3. 4661

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

RALCOM SERV SRL este o companie înregistrată la 25.10.2006 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor. Cifra de afaceri a crescut cu 187,3 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 19.045,8 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 8 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202510.080.1401.381.3696.733.6821.824.8738.620.5223.718.7748
20243.508.4777.2155.501.3191.668.9516.154.9812.337.4057
20232.162.856-135.7834.875.3221.250.4915.937.9772.330.1907
20223.311.281155.2474.851.6241.301.6066.003.1222.465.9727
20212.975.794-39.0412.627.906637.1294.299.2092.310.7258
20204.054.935222.2802.456.657699.7004.105.4512.349.7668
20194.528.745518.5371.615.765820.7354.275.9443.490.3299
Grafic indicatori financiariRON10.080.1407.526.1594.972.1792.418.198-135.7832019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

13,7 %

Datorii / active

64,5 %

Capitaluri / active

35,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

187,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

19.045,8 %

Cifră afaceri / salariat

1.260.018 RON

Vechime firmă

19 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.