SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

PERFECT DACO CONSTRUCT S.R.L.

CUI 44487561J2021000871016CAEN 4221 · Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluideSat Măhăceni, Comuna Unirea, Alba

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,09 mil. RON

94,6 % față de anul anterior

Profit net

522.759 RON

443,5 % față de anul anterior

Salariați

1

Ultimul bilanț

Activitate

4221

Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

Date administrative

Registrul Comerțului
J2021000871016
Înregistrată la
24.06.2021
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 24.06.2021
Cod poștal
517791
Telefon
Adresă
JUD. Alba, Sat Măhăceni, Comuna Unirea, NR. 32

Hartă

Localizare sediu

JUD. Alba, Sat Măhăceni, Comuna Unirea, NR. 32

Deschide harta

Rezumat public firmă

PERFECT DACO CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sat Măhăceni, Comuna Unirea, județul Alba, cu CUI 44487561. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2021000871016. Firma are CAEN principal 4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.094.262 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 5 ani

1 salariat

Conexiuni

86

18 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

522.759 RON

Capitaluri pozitive

522.760 RON

Datorii sub active

41,6 %

Cifră de afaceri în creștere

94,6 %

Vechime bună

5 ani

CAEN principal identificat

4221 · Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2021

    Înregistrare

    24.06.2021

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    1.094.262 RON · 522.759 RON

  3. 4221

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

PERFECT DACO CONSTRUCT S.R.L. este o companie înregistrată la 24.06.2021 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide. Cifra de afaceri a crescut cu 94,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 443,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 1 salariat. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20251.094.262522.759371.815189.686704.889522.7601
2024562.24496.18348.78069.674187.556208.4501
2023224.00836.087128.66883.344177.390132.0661
2022244.05893.42678.86089.98984.85095.9791
202136.8262.553179.997117.95764.5932.5530
Grafic indicatori financiariRON1.094.262820.697547.131273.566020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

47,8 %

Datorii / active

41,6 %

Capitaluri / active

58,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

94,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

443,5 %

Cifră afaceri / salariat

1.094.262 RON

Vechime firmă

5 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.