SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

LONGIN SRL

CUI 4716097J1993001083288CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseSat Șerbănești, Comuna Șerbănești, Olt

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

351,9 mil. RON

67,6 % față de anul anterior

Profit net

10,5 mil. RON

19,1 % față de anul anterior

Salariați

236

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J1993001083288
Înregistrată la
01.10.1993
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 01.10.1993
Telefon
Adresă
JUD. OLT, SAT ŞERBĂNEŞTI COM. ŞERBĂNEŞTI, STR. DUMITRU POPOVICI, NR.166

Hartă

Localizare sediu

JUD. OLT, SAT ŞERBĂNEŞTI COM. ŞERBĂNEŞTI, STR. DUMITRU POPOVICI, NR.166

Deschide harta

Rezumat public firmă

LONGIN SRL este o firmă din Sat Șerbănești, Comuna Șerbănești, județul Olt, cu CUI 4716097. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1993001083288. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

351.921.944 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 33 ani

236 salariați

Conexiuni

86

30 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

10.463.362 RON

Capitaluri pozitive

85.153.804 RON

Datorii sub active

76,7 %

Cifră de afaceri în creștere

67,6 %

Vechime bună

33 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1993

    Înregistrare

    01.10.1993

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    351.921.944 RON · 10.463.362 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

LONGIN SRL este o companie înregistrată la 01.10.1993 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 67,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 19,1 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 236 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025351.921.94410.463.362249.934.033125.689.361200.381.29885.153.804236
2024209.980.9748.786.216245.790.600128.784.675185.988.70879.190.442236
2023397.551.08010.373.467170.351.819126.853.344105.057.29475.404.227261
2022316.466.0358.382.416183.922.577101.864.979157.329.09377.928.400299
2021185.355.93016.853.375127.502.83671.721.200133.151.02274.277.563241
2020111.104.2047.007.53741.585.81746.201.44545.747.90249.549.597241
201994.418.86711.531.42533.177.30628.668.37557.155.83142.542.060153
Grafic indicatori financiariRON397.551.080298.163.310198.775.54099.387.77002019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

3 %

Datorii / active

76,7 %

Capitaluri / active

26,1 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

67,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

19,1 %

Cifră afaceri / salariat

1.491.195 RON

Vechime firmă

33 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.