SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

H&M HENNES & MAURITZ SRL

CUI 27092928J2010006348402CAEN 4771 · Comerţ cu amănuntul al îmbrăcăminteiBucurești Sectorul 3, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,32 mld. RON

0 % față de anul anterior

Profit net

61,4 mil. RON

-8 % față de anul anterior

Salariați

979

Ultimul bilanț

Activitate

4771

Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

Date administrative

Registrul Comerțului
J2010006348402
Înregistrată la
22.06.2010
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 22.06.2010
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD CORNELIU COPOSU, NR.6-8, SI UNITATILE 3.1 SI 3.5 DE LA ETAJUL -3 DIN CLADIREA " UNIRII VIEW" , ET.12

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 3, BLD CORNELIU COPOSU, NR.6-8, SI UNITATILE 3.1 SI 3.5 DE LA ETAJUL -3 DIN CLADIREA " UNIRII VIEW" , ET.12

Deschide harta

Rezumat public firmă

H&M HENNES & MAURITZ SRL este o firmă din București Sectorul 3, județul București, cu CUI 27092928. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2010006348402. Firma are CAEN principal 4771 - Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

96

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.321.723.476 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 16 ani

979 salariați

Conexiuni

92

23 coduri CAEN secundare

3 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

61.411.001 RON

Capitaluri pozitive

196.817.326 RON

Datorii sub active

42,9 %

Cifră de afaceri în creștere

0 %

Vechime bună

16 ani

CAEN principal identificat

4771 · Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2010

    Înregistrare

    22.06.2010

  2. 2024

    Ultimul bilanț

    1.321.723.476 RON · 61.411.001 RON

  3. 4771

    CAEN principal

    Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

H&M HENNES & MAURITZ SRL este o companie înregistrată la 22.06.2010 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4771 - Comerţ cu amănuntul al îmbrăcămintei. Cifra de afaceri a crescut cu 0 % față de anul anterior. Profitul net a scăzut cu 8 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 979 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20241.321.723.47661.411.001160.259.44939.773.187333.765.936196.817.326979
20231.321.251.76566.758.387148.321.23530.839.981304.579.744175.441.105924
2022976.758.80832.511.27894.034.83522.064.666242.666.088158.726.199923
2021849.580.28613.250.341114.367.17113.081.355236.353.684126.214.921871
2020679.225.072-21.983.240221.934.80120.053.057373.181.419162.964.580886
20191.005.672.11966.829.517121.980.94838.970.627350.892.199254.947.8181.215
Grafic indicatori financiariRON1.321.723.476985.796.797649.870.118313.943.439-21.983.240201920202021202220232024
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

4,6 %

Datorii / active

42,9 %

Capitaluri / active

52,7 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

0 %

Evoluție profit față de anul anterior

-8 %

Cifră afaceri / salariat

1.350.075 RON

Vechime firmă

16 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.