SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

GENOMICALL SOLUTIONS SRL

CUI 25834443J2014002705230CAEN 4690 · Comerţ cu ridicata nespecializatSat Tamași, Comuna Corbeanca, Ilfov

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

6,34 mil. RON

23,9 % față de anul anterior

Profit net

66.826 RON

92,9 % față de anul anterior

Salariați

4

Ultimul bilanț

Activitate

4690

Comerţ cu ridicata nespecializat

Date administrative

Registrul Comerțului
J2014002705230
Înregistrată la
30.07.2009
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 17.09.2014
Cod poștal
77068
Telefon
Adresă
JUD. ILFOV, SAT TAMAŞI COM. CORBEANCA, STR. SPORTULUI, NR.13A

Hartă

Localizare sediu

JUD. ILFOV, SAT TAMAŞI COM. CORBEANCA, STR. SPORTULUI, NR.13A

Deschide harta

Rezumat public firmă

GENOMICALL SOLUTIONS SRL este o firmă din Sat Tamași, Comuna Corbeanca, județul Ilfov, cu CUI 25834443. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2014002705230. Firma are CAEN principal 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

6.343.696 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 17 ani

4 salariați

Conexiuni

86

21 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

66.826 RON

Capitaluri pozitive

1.036.346 RON

Datorii sub active

53,9 %

Cifră de afaceri în creștere

23,9 %

Vechime bună

17 ani

CAEN principal identificat

4690 · Comerţ cu ridicata nespecializat

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2009

    Înregistrare

    30.07.2009

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    6.343.696 RON · 66.826 RON

  3. 4690

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata nespecializat

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

GENOMICALL SOLUTIONS SRL este o companie înregistrată la 30.07.2009 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat. Cifra de afaceri a crescut cu 23,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 92,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 4 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20256.343.69666.8261.212.453752.2461.496.5531.036.3464
20245.118.70834.6401.207.383735.7781.969.7501.498.1454
20236.276.60014.0621.730.665772.6082.677.2681.719.2114
20225.295.297855.352880.977466.5322.551.4982.165.9094
20214.387.116299.192570.878625.1891.841.8371.896.1485
20205.086.953307.7991.873.508818.9503.147.7292.093.1715
20194.232.021527.534895.7431.072.6712.493.8582.670.7865
Grafic indicatori financiariRON6.343.6964.757.7723.171.8481.585.92402019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

1,1 %

Datorii / active

53,9 %

Capitaluri / active

46,1 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

23,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

92,9 %

Cifră afaceri / salariat

1.585.924 RON

Vechime firmă

17 ani

Monitorul Oficial

Publicatii recente in Partea a IV-a

MOF PIV nr. 5667(19/9.352.175)

Societatea GENOMICALL SOLUTIONS - S.R.L. DECIZIA NR. 1/17.03.2026 a asociatului unic al GENOMICALL SOLUTIONS - S.R.L., satul Tamași, comuna Corbeanca, Str. Sportului nr. 13A, județul Ilfov, J2014002705230, CUI 25834443 Subsemnații: PAHONTU ANDREEA ANTOANELA, cetățean român, domiciliat [date personale redactate], CNP [redactat], în calitate de asociat unic în cadrul GENOMICALL SOLUTIONS - S.R.L. și STEFAN ANAMARIA-BETINA, cetățean român, domiciliat [date personale redactate], CNP [redactat], în calitate de viitor asociat unic în cadrul GENOMICALL SOLUTIONS - S.R.L., am hotărât: Art. 1. Retragerea definitivă din societate a dnei PAHONTU ANDREEA ANTOANELA, prin cedarea tuturor celor 50 părți sociale în valoare totală de 500 lei, dnei STEFAN ANAMARIA-BETINA. Structura capitalului social în urma cesiunii va fi: STEFAN ANAMARIA-BETINA, 50 ps x 10 lei = 500 lei, adică 100%; Cota de beneficii și pierderi aparține asociatului unic în limita participării la capitalul social. Art. 2. Se retrage din funcția de administrator din. PAHONTU ANDREEA ANTOANELA și se numește din. STEFAN ANAMARIA-BETINA, cetățean român, născut [date personale redactate], domiciliat [date personale redactate], CNP [redactat], având puteri depline și cu un mandat pe durata de 99 de ani. Art. 3. Se radiază întreg obiectul de activitate și se evidențiază noul obiect conf. Rev. 3: Activitatea principală: CAEN 4690 - Comerț cu ridicată nespecializat. 9 MONITORUL OFICIAL AL ROMÂNIEI, PARTEA A IV-A , Nr. 5667/17.VIII.2026 Activitățile secundare ale societății sunt: CAEN 4618 - Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific n.c.a.; CAEN 4619 - Intermedieri în comerțul cu produse diverse; CAEN 4645 - Comerț cu ridicată al produselor cosmetice și de parfumerie; CAEN 4646 - Comerț cu ridicată al produselor farmaceutice și medicale; CAEN 4650 - Comerț cu ridicată al echipamentului informatic și de telecomunicații; CAEN 4685 - Comerț cu ridicată al produselor chimice; CAEN 4686 - Comerț cu ridicată al altor produse intermediare; CAEN 6210 - Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client); CAEN 6220 - Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul; CAEN 6290 - Alte activități de servicii privind tehnologia informației; CAEN 6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe; CAEN 6391 - Activități ale portalurilor web; CAEN 6392 - Alte activități de servicii informaționale n.c.a.; CAEN 7330 - Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării; CAEN 7020 - Activități de consultanță în afaceri și management; CAEN 7311 - Activități ale agențiilor de publicitate; CAEN 7320 - Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice; CAEN 7414 - Alte activități de design specializat; CAEN 7499 - Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.; CAEN 8210 - Activități de secretariat și servicii suport; CAEN 8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor. Restul articolelor rămân nemodificate. (19/9.352.175)

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.