SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ASSA ABLOY ENTRANCE SYSTEMS PRODUCTION ROMANIA S.R.L.

CUI 17857020J2005001295200CAEN 2511 · Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metaliceMunicipiul Hunedoara, Hunedoara

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

276 mil. RON

10,4 % față de anul anterior

Profit net

8,34 mil. RON

12,3 % față de anul anterior

Salariați

357

Ultimul bilanț

Activitate

2511

Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

Date administrative

Registrul Comerțului
J2005001295200
Înregistrată la
10.08.2005
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 10.08.2005
Telefon
Adresă
JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. SOSEAUA HUNEDOARA-SANTUHALM, NR.2G

Hartă

Localizare sediu

JUD. HUNEDOARA, MUN. HUNEDOARA, STR. SOSEAUA HUNEDOARA-SANTUHALM, NR.2G

Deschide harta

Rezumat public firmă

ASSA ABLOY ENTRANCE SYSTEMS PRODUCTION ROMANIA S.R.L. este o firmă din Municipiul Hunedoara, județul Hunedoara, cu CUI 17857020. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2005001295200. Firma are CAEN principal 2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

276.041.001 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 21 ani

357 salariați

Conexiuni

92

21 coduri CAEN secundare

3 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

8.338.192 RON

Capitaluri pozitive

38.101.851 RON

Datorii sub active

62,8 %

Cifră de afaceri în creștere

10,4 %

Vechime bună

21 ani

CAEN principal identificat

2511 · Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2005

    Înregistrare

    10.08.2005

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    276.041.001 RON · 8.338.192 RON

  3. 2511

    CAEN principal

    Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ASSA ABLOY ENTRANCE SYSTEMS PRODUCTION ROMANIA S.R.L. este o companie înregistrată la 10.08.2005 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2511 - Fabricarea de construcţii metalice şi părţi componente ale structurilor metalice. Cifra de afaceri a crescut cu 10,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 12,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 357 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025276.041.0018.338.19264.994.79835.722.38667.744.09238.101.851357
2024250.096.2157.427.23658.553.86235.502.86962.471.27639.763.659320
2023273.457.5068.607.58853.058.25536.781.32256.942.89140.336.423387
2022316.444.87010.702.81557.455.48118.462.03470.932.02831.728.834335
2021264.502.3039.467.12364.865.2017.827.70178.003.09721.026.019411
2020179.416.2956.243.23338.191.3068.619.20447.757.47517.801.896324
2019186.047.2316.103.19637.019.4899.884.41645.137.77417.662.663283
Grafic indicatori financiariRON316.444.870237.333.653158.222.43579.111.21802019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

3 %

Datorii / active

62,8 %

Capitaluri / active

36,8 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

10,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

12,3 %

Cifră afaceri / salariat

773.224 RON

Vechime firmă

21 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.