SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

UZINA BETON OAŞ SRL

CUI 26568978J2010000115307CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeSat Valea Vinului, Comuna Valea Vinului, Satu Mare

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

3,37 mil. RON

39,7 % față de anul anterior

Profit net

126.494 RON

11,9 % față de anul anterior

Salariați

14

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2010000115307
Înregistrată la
25.02.2010
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 25.02.2010
Cod poștal
447345
Telefon
Adresă
JUD. SATU MARE, SAT VALEA VINULUI COM. VALEA VINULUI, G VALEA VINULUI, NR.419

Hartă

Localizare sediu

JUD. SATU MARE, SAT VALEA VINULUI COM. VALEA VINULUI, G VALEA VINULUI, NR.419

Deschide harta

Rezumat public firmă

UZINA BETON OAŞ SRL este o firmă din Sat Valea Vinului, Comuna Valea Vinului, județul Satu Mare, cu CUI 26568978. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2010000115307. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

3.371.837 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 16 ani

14 salariați

Conexiuni

86

29 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

126.494 RON

Capitaluri pozitive

2.376.451 RON

Datorii sub active

31,2 %

Cifră de afaceri în creștere

39,7 %

Vechime bună

16 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2010

    Înregistrare

    25.02.2010

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    3.371.837 RON · 126.494 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

UZINA BETON OAŞ SRL este o companie înregistrată la 25.02.2010 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 39,7 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 11,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 14 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20253.371.837126.4941.076.3632.040.4781.412.3362.376.45114
20242.413.957113.0581.558.8402.381.3291.430.0972.249.95719
20235.932.43263.0612.518.4722.599.0381.885.1351.963.15418
20224.559.283149.1752.313.3052.726.0861.488.6791.900.09315
20214.565.23366.2511.142.3831.881.5691.020.9051.750.91814
20204.326.095537.077495.9961.138.8841.031.7781.684.66611
20192.805.66317.5831.176.519995.0791.529.0291.347.5897
Grafic indicatori financiariRON5.932.4324.449.3242.966.2161.483.10802019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

3,8 %

Datorii / active

31,2 %

Capitaluri / active

68,8 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

39,7 %

Evoluție profit față de anul anterior

11,9 %

Cifră afaceri / salariat

240.846 RON

Vechime firmă

16 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.