SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

TERDEVMAC PRODUCTION S.R.L.

CUI 46419784J2022001061200CAEN 2331 · Fabricarea plăcilor şi dalelor din ceramicăSat Cristur, Municipiul Deva, Hunedoara

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

8,25 mil. RON

55,6 % față de anul anterior

Profit net

1,19 mil. RON

174,2 % față de anul anterior

Salariați

52

Ultimul bilanț

Activitate

2331

Fabricarea plăcilor şi dalelor din ceramică

Date administrative

Registrul Comerțului
J2022001061200
Înregistrată la
05.07.2022
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 05.07.2022
Cod poștal
330003
Telefon
Adresă
JUD. HUNEDOARA, SAT CRISTUR MUN. DEVA, ŞOS. HUNEDOAREI, NR.1-3, CONSTRUCȚIA 79104-C3. BIROURI. CAMERA 6

Hartă

Localizare sediu

JUD. HUNEDOARA, SAT CRISTUR MUN. DEVA, ŞOS. HUNEDOAREI, NR.1-3, CONSTRUCȚIA 79104-C3. BIROURI. CAMERA 6

Deschide harta

Rezumat public firmă

TERDEVMAC PRODUCTION S.R.L. este o firmă din Sat Cristur, Municipiul Deva, județul Hunedoara, cu CUI 46419784. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2022001061200. Firma are CAEN principal 2331 - Fabricarea plăcilor şi dalelor din ceramică. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

8.249.928 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 4 ani

52 salariați

Conexiuni

86

13 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.190.469 RON

Capitaluri pozitive

6.168.832 RON

Datorii sub active

10,6 %

Cifră de afaceri în creștere

55,6 %

Vechime bună

4 ani

CAEN principal identificat

2331 · Fabricarea plăcilor şi dalelor din ceramică

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2022

    Înregistrare

    05.07.2022

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    8.249.928 RON · 1.190.469 RON

  3. 2331

    CAEN principal

    Fabricarea plăcilor şi dalelor din ceramică

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

TERDEVMAC PRODUCTION S.R.L. este o companie înregistrată la 05.07.2022 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2331 - Fabricarea plăcilor şi dalelor din ceramică. Cifra de afaceri a crescut cu 55,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 174,2 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 52 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20258.249.9281.190.469729.7332.462.9914.434.3096.168.83252
20245.301.120434.189569.7932.657.3962.874.5184.978.36151
20235.009.949-673.144771.2362.948.6812.348.7644.544.17247
20221.430.615-4.074.6201.248.3963.262.9233.202.7915.217.31860
Grafic indicatori financiariRON8.249.9285.168.7912.087.654-993.483-4.074.6202022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

14,4 %

Datorii / active

10,6 %

Capitaluri / active

89,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

55,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

174,2 %

Cifră afaceri / salariat

158.652 RON

Vechime firmă

4 ani

Monitorul Oficial

Publicatii recente in Partea a IV-a

MOF PIV nr. 5993(68/9.248.337)

Societatea TERDEVMAC PRODUCTION - S.R.L. NOTIFICARE Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Hunedoara notifică, în conformitate cu prevederile art. 204 alin. (5) din Legea nr. 31/1990, republicată, cu modificările și completările ulterioare, depunerea textului actualizat al actului constitutiv al Societății Comerciale TERDEVMAC PRODUCTION - S.R.L., cu sediul în jud. Hunedoara, satul Cristur, municipiul Deva, Șoseaua Hunedoarei nr. 1-3, construcția 79104- C3, birouri, camera 6, înregistrată sub nr. J2022001061200, identificator unic la nivel european ROONRC.J2022001061200, cod unic de înregistrare 46419784, care a fost înregistrat sub nr. 576601 din 09.02.2026. (68/9.248.337)

MOF PIV nr. 5993(67/9.248.336)

Societatea TERDEVMAC PRODUCTION - S.R.L. HOTĂRÂREA NR. 1 din data de 04.02.2026 În baza dispozițiilor Legii nr. 31/1990 republicată, asociații: POTOR MARIANA, CNP [redactat], PORUMB DORA-PAULA, CNP [redactat], BIRĂU ȘTEFAN-EUGEN, CNP [redactat], și BLAJ CAMELIA-SANDA, CNP [redactat], cu participarea doamnei BUCICĂ DANIELA-MIOARA, CNP [redactat], hotărăsc: Art. 1. Asociați: POTOR MARIANA, CNP [redactat], cesionează 188.551 părți sociale, în valoare nominală de 6 lei/parte socială, în valoare totală de 1.131.306 lei, doamnei BUCICĂ DANIELA-MIOARA, CNP [redactat], prețul de vânzare al părților sociale este de 1.131.306 lei. PORUMB DORA-PAULA, CNP [redactat], cesionează 188.551 părți sociale, în valoare nominală de 6 lei/parte socială, în valoare totală de 1.131.306 lei, doamnei BUCICĂ DANIELA-MIOARA, CNP [redactat], prețul de vânzare al părților sociale este de 1.131.306 lei. BIRĂU ȘTEFAN-EUGEN, CNP [redactat], cesionează 29.996 părți sociale, în valoare nominală de 6 lei/parte socială, în valoare totală de 179.976 lei, doamnei BUCICĂ DANIELA-MIOARA, CNP [redactat], prețul de vânzare al părților sociale este de 179.976 lei. BLAJ CAMELIA-SANDA, CNP [redactat], cesionează 29.996 părți sociale, în valoare nominală de 6 lei/parte socială, în valoare totală de 179.976 lei, doamnei BUCICĂ DANIELA-MIOARA, CNP [redactat], prețul de vânzare al părților sociale este de 179.976 lei. Art. 2. În urma cesiunii a capitalului social subscris și vărsat în valoare de 5.142.288 lei, împărțit în 857.048 de părți sociale, în valoare nominală de 6 lei/parte socială, va aparține asociațiilor astfel: - POTOR MARIANA, CNP [redactat], care va deține un număr de 188.551 părți sociale cu o valoare nominală de 6 lei/parte socială, în valoare totală de 1.131.306 lei, cu o participare la beneficii 22% și participare la pierderi 22%; - PORUMB DORA-PAULA, CNP [redactat], care va deține un număr de 188.551 părți sociale cu o valoare nominală de 6 lei/parte socială, în valoare totală de 1.131.306 lei, cu o participare la beneficii 22% și participare la pierderi 22%; - BIRĂU ȘTEFAN-EUGEN, CNP [redactat], care va deține un număr de 21.426 părți sociale cu o valoare nominală de 6 lei/parte socială, în valoare totală de 128.556 lei, cu o participare la beneficii 2,5% și participare la pierderi 2,5%; - BLAJ CAMELIA-SANDA, CNP [redactat], care va deține un număr de 21.426 părți sociale cu o valoare nominală de 6 lei/parte socială, în valoare totală de 128.556 lei, cu o participare la beneficii 2,5% și participare la pierderi 2,5%; - BUCICĂ DANIELA-MIOARA, CNP [redactat], care va deține un număr de 437.094 părți sociale cu o valoare nominală de 6 lei/parte socială, în valoare totală de 2.622.564 lei, cu o participare la beneficii 51% și participare la pierderi 51%. Art. 3. Se modifică durata de mandat a administratorului, din perioadă de 4 ani, pe perioadă de 50 ani, având puteri depline de reprezentare și administrare a societății. Art. 4. Restrângerea obiectului de activitate și declararea noului obiect de activitate, după cum urmează: Domeniul principal de activitate este: 233 - Fabricarea materialelor de construcții din argilă; - activitatea principală: 2331 - Fabricarea plăcilor și dalelor din ceramică; - activități secundare: 2332 - Fabricarea cărămizilor, țiglelor și altor produse pentru construcții, din argilă arsă 3312 - Repararea și întreținerea mașinilor 3319 - Repararea și întreținerea altor echipamente 3811 - Colectarea deșeurilor nepericuloase 3823 - Alte activități de tratare a deșeurilor 3833 - Alte activități de eliminare a deșeurilor 4613 - Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții 4683 - Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare 4687 - Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri 5224 - Manipulări 5210 - Depozitări 6820 - Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate 18 MONITORUL OFICIAL AL ROMÂNIEI, PARTEA A IV-A , Nr. 5993/25.VIII.2026 Activități de import-export. Celelalte dispoziții ale actului constitutiv și ale actelor adiționale în baza cărora funcționează firma rămân nemodificate. Redactat azi, 04.02.2026 în 3 (trei) exemplare. (67/9.248.336)

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.