SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

STAGEO CONSTRUCT S.R.L.

CUI 43138059J2020002363226CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeSat Feteşti, Comuna Scobinţi, Iaşi

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

634.491 RON

320,1 % față de anul anterior

Profit net

113.135 RON

168,9 % față de anul anterior

Salariați

2

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2020002363226
Înregistrată la
05.10.2020
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 05.10.2020
Cod poștal
707447
Telefon
Adresă
JUD. Iaşi, Sat Feteşti, Comuna Scobinţi, volum 8, fila 373

Hartă

Localizare sediu

JUD. Iaşi, Sat Feteşti, Comuna Scobinţi, volum 8, fila 373

Deschide harta

Rezumat public firmă

STAGEO CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sat Feteşti, Comuna Scobinţi, județul Iaşi, cu CUI 43138059. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2020002363226. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

634.491 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 6 ani

2 salariați

Conexiuni

86

21 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

113.135 RON

Capitaluri pozitive

194.608 RON

Datorii sub active

54,2 %

Cifră de afaceri în creștere

320,1 %

Vechime bună

6 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2020

    Înregistrare

    05.10.2020

  2. 2024

    Ultimul bilanț

    634.491 RON · 113.135 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

STAGEO CONSTRUCT S.R.L. este o companie înregistrată la 05.10.2020 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 320,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 168,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 2 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2024634.491113.135230.3940425.002194.6082
2023151.03142.06822.6710104.14481.4731
2022210.81218.81912.817052.22239.4053
2021370.34016.0990020.58620.5867
Grafic indicatori financiariRON634.491475.868317.246158.62302021202220232024
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

17,8 %

Datorii / active

54,2 %

Capitaluri / active

45,8 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

320,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

168,9 %

Cifră afaceri / salariat

317.246 RON

Vechime firmă

6 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.