SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

SMARALD FOREST S.R.L.

CUI 45058622J2021001587156CAEN 5611 · RestauranteSat Dârza, Comuna Crevedia, Dâmbovița

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

77Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,49 mil. RON

95,4 % față de anul anterior

Profit net

180.585 RON

2025

Salariați

1

Ultimul bilanț

Activitate

5611

Restaurante

Date administrative

Registrul Comerțului
J2021001587156
Înregistrată la
14.10.2021
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 14.10.2021
Telefon
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DÂRZA COM. CREVEDIA, STR. GĂVANEI, NR.86/14

Hartă

Localizare sediu

JUD. DÂMBOVIŢA, SAT DÂRZA COM. CREVEDIA, STR. GĂVANEI, NR.86/14

Deschide harta

Rezumat public firmă

SMARALD FOREST S.R.L. este o firmă din Sat Dârza, Comuna Crevedia, județul Dâmbovița, cu CUI 45058622. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2021001587156. Firma are CAEN principal 5611 - Restaurante. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

77Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

56

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.491.223 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 5 ani

1 salariat

Conexiuni

86

9 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

180.585 RON

Capitaluri negative sau zero

-164.189 RON

Datorii peste active

105,3 %

Cifră de afaceri în creștere

95,4 %

Vechime bună

5 ani

CAEN principal identificat

5611 · Restaurante

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2021

    Înregistrare

    14.10.2021

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    1.491.223 RON · 180.585 RON

  3. 5611

    CAEN principal

    Restaurante

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

SMARALD FOREST S.R.L. este o companie înregistrată la 14.10.2021 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 5611 - Restaurante. Cifra de afaceri a crescut cu 95,4 % față de anul anterior. Profitul net: nu există suficiente perioade comparabile pentru calcul. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt zero sau negative. Compania raportează 1 salariat. Datoriile depășesc activele raportate, ceea ce crește riscul financiar. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20251.491.223180.5853.276.3162.245.343866.784-164.1891
2024763.311-84.3843.762.9292.479.207938.947-344.7751
2023116.183-206.9623.687.8292.604.854822.584-260.3911
20220-55.6362.836.1792.086.124694.589-55.4660
20210-30001701700
Grafic indicatori financiariRON1.491.2231.066.677642.131217.584-206.96220212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

12,1 %

Datorii / active

105,3 %

Capitaluri / active

-5,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

95,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

Indisponibil

Cifră afaceri / salariat

1.491.223 RON

Vechime firmă

5 ani

Monitorul Oficial

Publicatii recente in Partea a IV-a

MOF PIV nr. 7012(22/9.420.300)

Societatea SMARALD FOREST - S.R.L. NOTIFICARE Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Dâmbovița notifică, în conformitate cu prevederile art. 204 alin. (5) din Legea nr. 31/1990, republicată, cu modificările și completările ulterioare, depunerea textului actualizat al actului constitutiv al Societății Comerciale SMARALD FOREST - S.R.L., cu sediul în județul Dâmbovița, satul Dârza, comuna Crevedia, strada Găvanei nr. 86/14, înregistrată sub nr. J2021001587156, identificator unic la nivel european ROONRC.J2021001587156, cod unic de înregistrare 45058622, care a fost înregistrat sub nr. 1653307 din 22.04.2026. (22/9.420.300)

MOF PIV nr. 7012(21/9.420.299)

Societatea SMARALD FOREST - S.R.L. HOTĂRÂREA NR. 2 din data de 09.04.2026 a adunării generale a asociaților Subsemnații: Stoica Iulia, cetățean român, CNP [redactat], născut [date personale redactate], domiciliat [date personale redactate], [act identitate redactat], CNP [redactat], născut [date personale redactate], domiciliat [date personale redactate], [act identitate redactat], CNP [redactat], născut [date personale redactate], domiciliat [date personale redactate], [act identitate redactat]În calitate de asociați ai Firmei SMARALD FOREST - S.R.L. înmatriculată la Oficiul Registrului Comerțului de pe lângă Tribunalul Dâmbovița sub nr. J2021001587156, CUI 45058622, cu sediul în satul Dârza, comuna Crevedia, Str. Găvanei nr. 86/14, județul Dâmbovița, am hotărât următoarele: Art. 1 În urma contractului de cesiune nr. 01/09.04.2026 asociatul Lipan Marian cesionează 10 părți sociale în valoare nominală de 10 lei fiecare, în valoare totală de 100 lei și o cotă de participare la beneficii și pierderi de 50% din capitalul social doamnei Lipan Daria-Georgia, pentru care a primit contravaloarea azi data prezentului înscris, ieșind din societate și nemaiavând nici o pretenție asupra acesteia. Distribuția capitalului social urmare a încheierii Contractului de Cesiune nr. 01/09.04.2026, după cum urmează; - Stoica Iulia - deține 10 părți sociale în valoare totală de 100 lei și participă 50% atât la beneficii, cât și la pierderi; 7 MONITORUL OFICIAL AL ROMÂNIEI, PARTEA A IV-A , Nr. 7012/25.IX.2026 - Lipan Daria-Georgia - deține 10 părți sociale în valoare totală de 100 lei și participă 50% atât la beneficii, cât și la pierderi. Art. 2. Precizare durata mandat administrator statutar Lipan Marian, care acceptă mandatul, cu un mandat pe o perioadă de 49 (patruzeci și nouă) ani și puteri depline în cadrul societății. Administratorul are puteri depline de reprezentare și administrare a societății, pe o perioadă de 49 ani. Prin acceptarea mandatului, administratorii își asumă răspunderea pentru îndeplinirea condițiilor prevăzute de art. 6 din Legea societăților nr. 31/1990, republicată, cu modificările și completările ulterioare. În urma prezentei modificări se va redacta un act constitutiv actualizat. Restul prevederilor din actul constitutiv al societății rămân neschimbate. Redactat de parte în 3 exemplare. (21/9.420.299)

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.