SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

SEMALEX AGRO-TOP S.R.L.

CUI 35942264J2016000446153CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseSat Finta Mare, Comuna Finta, Dâmbovița

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

987.562 RON

132 % față de anul anterior

Profit net

408.474 RON

472,3 % față de anul anterior

Salariați

1

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J2016000446153
Înregistrată la
11.04.2016
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 11.04.2016
Cod poștal
137222
Telefon
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, SAT FINTA MARE COM. FINTA, STR. EROILOR, NR.206

Hartă

Localizare sediu

JUD. DÂMBOVIŢA, SAT FINTA MARE COM. FINTA, STR. EROILOR, NR.206

Deschide harta

Rezumat public firmă

SEMALEX AGRO-TOP S.R.L. este o firmă din Sat Finta Mare, Comuna Finta, județul Dâmbovița, cu CUI 35942264. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2016000446153. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

987.562 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 10 ani

1 salariat

Conexiuni

86

8 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

408.474 RON

Capitaluri pozitive

1.207.869 RON

Datorii sub active

41,7 %

Cifră de afaceri în creștere

132 %

Vechime bună

10 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2016

    Înregistrare

    11.04.2016

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    987.562 RON · 408.474 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

SEMALEX AGRO-TOP S.R.L. este o companie înregistrată la 11.04.2016 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 132 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 472,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 1 salariat. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025987.562408.474863.407537.2721.534.0041.207.8691
2024425.58771.378817.132423.2701.193.257799.3951
20231.131.7964.804893.534500.4331.279.272886.1712
2022746.51354.708880.686596.8541.165.199881.3673
2021776.21468.7761.071.058808.2031.332.056930.8545
2020231.83350.2331.073.2421.355.8501.159.597862.0783
2019546.026104.2161.156.0801.934.3341.055.498811.8452
Grafic indicatori financiariRON1.131.796848.847565.898282.94902019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

41,4 %

Datorii / active

41,7 %

Capitaluri / active

58,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

132 %

Evoluție profit față de anul anterior

472,3 %

Cifră afaceri / salariat

987.562 RON

Vechime firmă

10 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.