SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

NUTRISUIN SRL

CUI 18073560J2005002190058CAEN 0146 · Creşterea porcinelorSat Palota, Comuna Sântandrei, Bihor

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

27,7 mil. RON

81,4 % față de anul anterior

Profit net

76.845 RON

706,9 % față de anul anterior

Salariați

10

Ultimul bilanț

Activitate

0146

Creşterea porcinelor

Date administrative

Registrul Comerțului
J2005002190058
Înregistrată la
26.10.2005
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 26.10.2005
Cod poștal
417516
Telefon
Adresă
JUD. BIHOR, SAT PALOTA COM. SÂNTANDREI, STR. CIMPULUI, NR.1

Hartă

Localizare sediu

JUD. BIHOR, SAT PALOTA COM. SÂNTANDREI, STR. CIMPULUI, NR.1

Deschide harta

Rezumat public firmă

NUTRISUIN SRL este o firmă din Sat Palota, Comuna Sântandrei, județul Bihor, cu CUI 18073560. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2005002190058. Firma are CAEN principal 0146 - Creşterea porcinelor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

27.660.225 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 20 ani

10 salariați

Conexiuni

86

10 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

76.845 RON

Capitaluri pozitive

9.866.778 RON

Datorii sub active

70,7 %

Cifră de afaceri în creștere

81,4 %

Vechime bună

20 ani

CAEN principal identificat

0146 · Creşterea porcinelor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2005

    Înregistrare

    26.10.2005

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    27.660.225 RON · 76.845 RON

  3. 0146

    CAEN principal

    Creşterea porcinelor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

NUTRISUIN SRL este o companie înregistrată la 26.10.2005 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0146 - Creşterea porcinelor. Cifra de afaceri a crescut cu 81,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 706,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 10 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202527.660.22576.84527.203.52020.870.18617.612.7739.866.77810
202415.249.4829.52417.441.5787.729.45113.116.0641.871.3259
202311.130.44923.2126.712.5444.599.8544.768.5111.861.8015
202212.521.484435.3549.264.9403.517.2538.954.2362.193.91810
202117.450.835-3.223.69913.900.9252.957.73113.692.9941.758.56515
202024.199.189215.7067.446.0183.440.62511.487.6567.482.26319
201932.247.9901.660.9428.599.5173.595.42812.270.6477.266.55822
Grafic indicatori financiariRON32.247.99023.380.06814.512.1465.644.223-3.223.6992019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

0,3 %

Datorii / active

70,7 %

Capitaluri / active

25,6 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

81,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

706,9 %

Cifră afaceri / salariat

2.766.023 RON

Vechime firmă

20 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.