SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

MUSA-PITESTI96 SRL

CUI 8876104J1996000763038CAEN 2932 · Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare deMunicipiul Pitești, Argeș

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

331,6 mil. RON

63,4 % față de anul anterior

Profit net

21,9 mil. RON

42,2 % față de anul anterior

Salariați

499

Ultimul bilanț

Activitate

2932

Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de

Date administrative

Registrul Comerțului
J1996000763038
Înregistrată la
23.10.1996
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 23.10.1996
Cod poștal
110065
Telefon
Adresă
JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. CĂPITAN ION CUŢUI, NR.23

Hartă

Localizare sediu

JUD. ARGEŞ, MUN. PITEŞTI, STR. CĂPITAN ION CUŢUI, NR.23

Deschide harta

Rezumat public firmă

MUSA-PITESTI96 SRL este o firmă din Municipiul Pitești, județul Argeș, cu CUI 8876104. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1996000763038. Firma are CAEN principal 2932 - Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

331.573.651 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 29 ani

499 salariați

Conexiuni

92

23 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

21.918.123 RON

Capitaluri pozitive

65.798.092 RON

Datorii sub active

48,5 %

Cifră de afaceri în creștere

63,4 %

Vechime bună

29 ani

CAEN principal identificat

2932 · Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1996

    Înregistrare

    23.10.1996

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    331.573.651 RON · 21.918.123 RON

  3. 2932

    CAEN principal

    Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

MUSA-PITESTI96 SRL este o companie înregistrată la 23.10.1996 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2932 - Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de. Cifra de afaceri a crescut cu 63,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 42,2 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 499 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025331.573.65121.918.12382.986.28898.080.15473.125.75665.798.092499
2024202.936.46715.413.60981.100.66473.915.05053.357.14144.137.289332
2023120.343.07616.135.02353.992.47650.751.05434.672.29828.936.179202
202253.630.5121.242.58246.202.11025.529.90635.995.22713.003.234183
202145.128.4802.643.58716.330.61718.740.06612.813.21512.384.749182
202033.773.9183.053.55115.393.30218.869.76210.185.34210.241.958169
201951.228.4232.233.06415.580.21614.509.71512.183.9977.188.407281
Grafic indicatori financiariRON331.573.651248.680.238165.786.82682.893.41302019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

6,6 %

Datorii / active

48,5 %

Capitaluri / active

38,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

63,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

42,2 %

Cifră afaceri / salariat

664.476 RON

Vechime firmă

29 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.