SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

MONDELEZ ROMANIA SNACKS PRODUCTION S.R.L.

CUI 11190423J2002000399234CAEN 1072 · Fabricarea biscuiţilor şi pişcoturilor; fabricarea prăjiturilor şi a produselor conservateComuna Clinceni, Ilfov

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

100Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

204,3 mil. RON

21,8 % față de anul anterior

Profit net

11,8 mil. RON

189,5 % față de anul anterior

Salariați

754

Ultimul bilanț

Activitate

1072

Fabricarea biscuiţilor şi pişcoturilor; fabricarea prăjiturilor şi a produselor conservate

Date administrative

Registrul Comerțului
J2002000399234
Înregistrată la
17.11.1998
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 17.11.1998
Cod poștal
77060
Telefon
Adresă
JUD. ILFOV, COM. CLINCENI, STR. DRUMUL MARE, NR.8

Hartă

Localizare sediu

JUD. ILFOV, COM. CLINCENI, STR. DRUMUL MARE, NR.8

Deschide harta

Rezumat public firmă

MONDELEZ ROMANIA SNACKS PRODUCTION S.R.L. este o firmă din Comuna Clinceni, județul Ilfov, cu CUI 11190423. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2002000399234. Firma are CAEN principal 1072 - Fabricarea biscuiţilor şi pişcoturilor; fabricarea prăjiturilor şi a produselor conservate. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

100Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

204.326.371 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 27 ani

754 salariați

Conexiuni

100

8 coduri CAEN secundare

5 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

11.781.251 RON

Capitaluri pozitive

156.323.958 RON

Datorii sub active

40,3 %

Cifră de afaceri în creștere

21,8 %

Vechime bună

27 ani

CAEN principal identificat

1072 · Fabricarea biscuiţilor şi pişcoturilor; fabricarea prăjiturilor şi a produselor conservate

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1998

    Înregistrare

    17.11.1998

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    204.326.371 RON · 11.781.251 RON

  3. 1072

    CAEN principal

    Fabricarea biscuiţilor şi pişcoturilor; fabricarea prăjiturilor şi a produselor conservate

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

MONDELEZ ROMANIA SNACKS PRODUCTION S.R.L. este o companie înregistrată la 17.11.1998 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 1072 - Fabricarea biscuiţilor şi pişcoturilor; fabricarea prăjiturilor şi a produselor conservate. Cifra de afaceri a crescut cu 21,8 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 189,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 754 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025204.326.37111.781.251106.548.147201.228.38362.882.463156.323.958754
2024167.699.1334.069.95188.514.125185.882.33346.364.261137.678.571773
2023153.222.1127.128.49198.705.604164.324.14368.968.329133.608.624857
2022437.252.13719.872.91166.903.917154.880.93738.503.113126.480.1331.003
2021566.593.22338.793.054174.568.189174.233.153145.130.449145.400.2761.166
2020500.675.52246.581.527145.576.089182.681.823115.094.359153.188.7481.028
2019500.967.29249.575.327192.357.140175.636.729162.604.830146.448.549966
Grafic indicatori financiariRON566.593.223424.944.917283.296.612141.648.30602019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

5,8 %

Datorii / active

40,3 %

Capitaluri / active

59,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

21,8 %

Evoluție profit față de anul anterior

189,5 %

Cifră afaceri / salariat

270.990 RON

Vechime firmă

27 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.