SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

M. TABAC SRL

CUI 12090783J1999000249197CAEN 4635 · Comerţ cu ridicata al produselor din tutunMunicipiul Miercurea Ciuc, Harghita

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

868,7 mil. RON

16,4 % față de anul anterior

Profit net

25,7 mil. RON

89,6 % față de anul anterior

Salariați

109

Ultimul bilanț

Activitate

4635

Comerţ cu ridicata al produselor din tutun

Date administrative

Registrul Comerțului
J1999000249197
Înregistrată la
06.09.1999
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 06.09.1999
Cod poștal
530151
Telefon
Adresă
JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. HARGHITA, NR.97

Hartă

Localizare sediu

JUD. HARGHITA, MUN. MIERCUREA CIUC, STR. HARGHITA, NR.97

Deschide harta

Rezumat public firmă

M. TABAC SRL este o firmă din Municipiul Miercurea Ciuc, județul Harghita, cu CUI 12090783. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1999000249197. Firma are CAEN principal 4635 - Comerţ cu ridicata al produselor din tutun. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

868.706.355 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 27 ani

109 salariați

Conexiuni

92

18 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

25.708.483 RON

Capitaluri pozitive

31.089.422 RON

Datorii sub active

80,8 %

Cifră de afaceri în creștere

16,4 %

Vechime bună

27 ani

CAEN principal identificat

4635 · Comerţ cu ridicata al produselor din tutun

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1999

    Înregistrare

    06.09.1999

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    868.706.355 RON · 25.708.483 RON

  3. 4635

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al produselor din tutun

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

M. TABAC SRL este o companie înregistrată la 06.09.1999 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4635 - Comerţ cu ridicata al produselor din tutun. Cifra de afaceri a crescut cu 16,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 89,6 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 109 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025868.706.35525.708.483131.031.19816.716.000145.402.22331.089.422109
2024746.495.91213.556.96790.715.11516.933.43298.021.32524.242.039100
2023656.037.87118.419.87789.792.18216.449.948102.341.18829.104.94998
2022621.862.22316.497.29385.804.38215.128.74089.721.03219.255.26596
2021565.262.71714.131.74540.473.08513.646.25060.553.01433.728.57694
2020488.385.7329.352.71635.628.95213.073.34943.650.03721.096.83193
2019411.013.7784.019.19536.737.91013.247.26235.223.34311.744.11590
Grafic indicatori financiariRON868.706.355651.529.766434.353.178217.176.58902019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

3 %

Datorii / active

80,8 %

Capitaluri / active

19,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

16,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

89,6 %

Cifră afaceri / salariat

7.969.783 RON

Vechime firmă

27 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.