SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

LACTALIS ROMANIA S.A.

CUI 22941836J2018000950010CAEN 4633 · Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibileSat Oiejdea, Comuna Galda de Jos, Alba

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

896,2 mil. RON

8,5 % față de anul anterior

Profit net

76,4 mil. RON

-20,4 % față de anul anterior

Salariați

347

Ultimul bilanț

Activitate

4633

Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile

Date administrative

Registrul Comerțului
J2018000950010
Înregistrată la
17.12.2007
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 23.10.2018
Cod poștal
517293
Telefon
Adresă
JUD. ALBA, SAT OIEJDEA COM. GALDA DE JOS, , DN 1 KM 392+600

Hartă

Localizare sediu

JUD. ALBA, SAT OIEJDEA COM. GALDA DE JOS, , DN 1 KM 392+600

Deschide harta

Rezumat public firmă

LACTALIS ROMANIA S.A. este o firmă din Sat Oiejdea, Comuna Galda de Jos, județul Alba, cu CUI 22941836. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2018000950010. Firma are CAEN principal 4633 - Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

92

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

896.219.444 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 18 ani

347 salariați

Conexiuni

100

42 coduri CAEN secundare

5 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

76.430.373 RON

Capitaluri pozitive

780.751.676 RON

Datorii sub active

8,7 %

Cifră de afaceri în creștere

8,5 %

Vechime bună

18 ani

CAEN principal identificat

4633 · Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2007

    Înregistrare

    17.12.2007

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    896.219.444 RON · 76.430.373 RON

  3. 4633

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

LACTALIS ROMANIA S.A. este o companie înregistrată la 17.12.2007 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4633 - Comerţ cu ridicata al produselor lactate, ouălor, uleiurilor şi grăsimilor comestibile. Cifra de afaceri a crescut cu 8,5 % față de anul anterior. Profitul net a scăzut cu 20,4 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 347 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025896.219.44476.430.37374.422.371620.663.777233.096.545780.751.676347
2024826.387.14395.992.87087.085.395619.032.997246.500.473779.321.303275
2023756.431.142104.788.56775.074.571608.854.518249.501.624783.328.434275
2022727.513.5734.495.97673.100.349591.013.248204.931.764723.039.867275
2021553.960.549127.229.26147.875.805676.882.037113.878.039743.543.891293
2020537.739.07645.090.38850.054.725602.421.146112.816.648665.814.631288
2019491.795.49334.103.30140.916.465593.036.91968.473.911620.724.2430
Grafic indicatori financiariRON896.219.444672.164.583448.109.722224.054.86102019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

8,5 %

Datorii / active

8,7 %

Capitaluri / active

91,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

8,5 %

Evoluție profit față de anul anterior

-20,4 %

Cifră afaceri / salariat

2.582.765 RON

Vechime firmă

18 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.