SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

GRAFIC TENDS S.R.L.

CUI 16512643J2018000031234CAEN 7112 · Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acesteaSat Tamași, Comuna Corbeanca, Ilfov

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

9,46 mil. RON

51,3 % față de anul anterior

Profit net

5,81 mil. RON

132,6 % față de anul anterior

Salariați

4

Ultimul bilanț

Activitate

7112

Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

Date administrative

Registrul Comerțului
J2018000031234
Înregistrată la
14.06.2004
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 04.01.2018
Cod poștal
77068
Telefon
Adresă
JUD. ILFOV, SAT TAMAŞI COM. CORBEANCA, STR. EDEREI, NR.13, PARTER

Hartă

Localizare sediu

JUD. ILFOV, SAT TAMAŞI COM. CORBEANCA, STR. EDEREI, NR.13, PARTER

Deschide harta

Rezumat public firmă

GRAFIC TENDS S.R.L. este o firmă din Sat Tamași, Comuna Corbeanca, județul Ilfov, cu CUI 16512643. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2018000031234. Firma are CAEN principal 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

9.457.245 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 22 ani

4 salariați

Conexiuni

81

3 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

5.809.227 RON

Capitaluri pozitive

5.810.824 RON

Datorii sub active

26,5 %

Cifră de afaceri în creștere

51,3 %

Vechime bună

22 ani

CAEN principal identificat

7112 · Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2004

    Înregistrare

    14.06.2004

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    9.457.245 RON · 5.809.227 RON

  3. 7112

    CAEN principal

    Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

GRAFIC TENDS S.R.L. este o companie înregistrată la 14.06.2004 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Cifra de afaceri a crescut cu 51,3 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 132,6 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 4 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20259.457.2455.809.2272.089.8811.419.9256.480.7805.810.8244
20246.249.5732.497.177691.282102.7634.212.2933.623.7744
20236.318.5593.553.8403.618.116213.3107.850.4784.453.5574
20224.352.6802.898.1201.048.200234.8713.705.1612.899.7174
20213.759.6002.723.706965.307261.0883.661.5222.915.3033
20203.650.8482.303.181327.53046.9562.774.2252.451.5362
20193.285.9972.236.232330.17992.9812.431.2732.237.8292
Grafic indicatori financiariRON9.457.2457.092.9344.728.6232.364.31102019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

61,4 %

Datorii / active

26,5 %

Capitaluri / active

73,5 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

51,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

132,6 %

Cifră afaceri / salariat

2.364.311 RON

Vechime firmă

22 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.