SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

EXPLO-CHEIA RUCAR SRL

CUI 7993696J1995001142039CAEN 0220 · Exploatarea forestierăComuna Rucăr, Argeş

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

15,4 mil. RON

52,4 % față de anul anterior

Profit net

793.846 RON

85,6 % față de anul anterior

Salariați

23

Ultimul bilanț

Activitate

0220

Exploatarea forestieră

Date administrative

Registrul Comerțului
J1995001142039
Înregistrată la
14.12.1995
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 14.12.1995
Telefon
Adresă
JUD. Argeş, Comuna Rucăr, Str. PAPUSA, NR. 1185, SECTOR 0

Hartă

Localizare sediu

JUD. Argeş, Comuna Rucăr, Str. PAPUSA, NR. 1185, SECTOR 0

Deschide harta

Rezumat public firmă

EXPLO-CHEIA RUCAR SRL este o firmă din Comuna Rucăr, județul Argeş, cu CUI 7993696. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1995001142039. Firma are CAEN principal 0220 - Exploatarea forestieră. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

15.440.862 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 30 ani

23 salariați

Conexiuni

92

17 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

793.846 RON

Capitaluri pozitive

5.244.783 RON

Datorii sub active

11,1 %

Cifră de afaceri în creștere

52,4 %

Vechime bună

30 ani

CAEN principal identificat

0220 · Exploatarea forestieră

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1995

    Înregistrare

    14.12.1995

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    15.440.862 RON · 793.846 RON

  3. 0220

    CAEN principal

    Exploatarea forestieră

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

EXPLO-CHEIA RUCAR SRL este o companie înregistrată la 14.12.1995 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0220 - Exploatarea forestieră. Cifra de afaceri a crescut cu 52,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 85,6 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 23 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202515.440.862793.846809.9572.553.7544.711.7865.244.78323
202410.129.537427.7321.125.1332.883.9102.682.8664.468.29118
202310.618.862205.2311.203.1312.151.7213.072.0174.040.55921
202214.801.490781.4811.020.5242.421.8692.613.1584.030.32822
20219.659.302848.0971.082.9722.226.4402.115.1653.264.18922
20205.828.375255.514781.2111.757.0001.436.6212.416.09219
20195.480.972222.3471.411.4461.355.6972.202.2832.161.85221
Grafic indicatori financiariRON15.440.86211.580.6477.720.4313.860.21602019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

5,1 %

Datorii / active

11,1 %

Capitaluri / active

72,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

52,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

85,6 %

Cifră afaceri / salariat

671.342 RON

Vechime firmă

30 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.