SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

DIRECT NETWORK SOLUTIONS SRL

CUI 30072254J2015002809236CAEN 6220 · Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şiSat Tamași, Comuna Corbeanca, Ilfov

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

11,1 mil. RON

62,8 % față de anul anterior

Profit net

2,47 mil. RON

173,8 % față de anul anterior

Salariați

15

Ultimul bilanț

Activitate

6220

Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi

Date administrative

Registrul Comerțului
J2015002809236
Înregistrată la
12.04.2012
Stare juridică (ONRC)
TRANSFER(SOSIRE) din data 11.08.2015
Cod poștal
77068
Telefon
Adresă
JUD. ILFOV, SAT TAMAŞI COM. CORBEANCA, STR. TRANDAFIRULUI, NR.52, CAMERA NR. 2

Hartă

Localizare sediu

JUD. ILFOV, SAT TAMAŞI COM. CORBEANCA, STR. TRANDAFIRULUI, NR.52, CAMERA NR. 2

Deschide harta

Rezumat public firmă

DIRECT NETWORK SOLUTIONS SRL este o firmă din Sat Tamași, Comuna Corbeanca, județul Ilfov, cu CUI 30072254. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2015002809236. Firma are CAEN principal 6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

11.105.475 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 14 ani

15 salariați

Conexiuni

86

17 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

TRANSFER(SOSIRE)

Profit pozitiv

2.466.215 RON

Capitaluri pozitive

12.188.096 RON

Datorii sub active

29,9 %

Cifră de afaceri în creștere

62,8 %

Vechime bună

14 ani

CAEN principal identificat

6220 · Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    12.04.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    11.105.475 RON · 2.466.215 RON

  3. 6220

    CAEN principal

    Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

DIRECT NETWORK SOLUTIONS SRL este o companie înregistrată la 12.04.2012 și are starea juridică „TRANSFER(SOSIRE)” în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi. Cifra de afaceri a crescut cu 62,8 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 173,8 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 15 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202511.105.4752.466.2155.180.3552.143.55815.164.95612.188.09615
20246.822.061900.6861.801.3191.775.5149.756.2459.717.68013
20236.677.8391.296.0361.265.8711.122.3868.977.6158.816.99512
20224.032.101538.9091.115.8651.199.6457.437.1797.520.9599
20214.466.4431.907.0281.183.8641.136.8337.029.0826.982.0518
20203.338.917717.776928.472553.5495.449.9465.075.0236
20192.956.693702.801791.170375.1844.773.2334.357.2475
Grafic indicatori financiariRON11.105.4758.329.1065.552.7382.776.36902019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

22,2 %

Datorii / active

29,9 %

Capitaluri / active

70,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

62,8 %

Evoluție profit față de anul anterior

173,8 %

Cifră afaceri / salariat

740.365 RON

Vechime firmă

14 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.