SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

BIOBUILDS S.R.L.

CUI 30040678J2012000300248CAEN 1628 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie şi din alteOraș Tăuții-Măgherăus, Maramureș

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

23,3 mil. RON

167,9 % față de anul anterior

Profit net

1,7 mil. RON

221,2 % față de anul anterior

Salariați

29

Ultimul bilanț

Activitate

1628

Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie şi din alte

Date administrative

Registrul Comerțului
J2012000300248
Înregistrată la
05.04.2012
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 05.04.2012
Cod poștal
437345
Telefon
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ, STR. 66, NR.16

Hartă

Localizare sediu

JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ, STR. 66, NR.16

Deschide harta

Rezumat public firmă

BIOBUILDS S.R.L. este o firmă din Oraș Tăuții-Măgherăus, județul Maramureș, cu CUI 30040678. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2012000300248. Firma are CAEN principal 1628 - Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie şi din alte. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

23.256.752 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 14 ani

29 salariați

Conexiuni

86

8 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.698.400 RON

Capitaluri pozitive

9.280.340 RON

Datorii sub active

41,5 %

Cifră de afaceri în creștere

167,9 %

Vechime bună

14 ani

CAEN principal identificat

1628 · Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie şi din alte

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    05.04.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    23.256.752 RON · 1.698.400 RON

  3. 1628

    CAEN principal

    Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie şi din alte

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

BIOBUILDS S.R.L. este o companie înregistrată la 05.04.2012 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 1628 - Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie şi din alte. Cifra de afaceri a crescut cu 167,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 221,2 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 29 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202523.256.7521.698.4006.625.8476.203.2899.752.3829.280.34029
20248.679.842528.84718.238.2136.000.09913.973.2561.615.32425
20235.103.803298.23617.856.6586.172.48612.904.4791.086.27727
202219.281.35720.84819.335.1376.672.13112.991.819186.44146
2021627.52422.03424.397.7144.585.50019.843.136165.59342
2020093.55912.063.8382.712.1629.449.220143.55936
20191.552.175279.6863.287.587699.3682.853.135264.91611
Grafic indicatori financiariRON23.256.75217.442.56411.628.3765.814.18802019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

7,3 %

Datorii / active

41,5 %

Capitaluri / active

58,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

167,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

221,2 %

Cifră afaceri / salariat

801.957 RON

Vechime firmă

14 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.