SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

UŞI FERESTRE SRL

CUI 10848645J1998001806130CAEN 4332 · Lucrări de tâmplărie şi dulgherieComuna Lumina, Constanța

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

954.552 RON

74,6 % față de anul anterior

Profit net

27.086 RON

921,7 % față de anul anterior

Salariați

6

Ultimul bilanț

Activitate

4332

Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

Date administrative

Registrul Comerțului
J1998001806130
Înregistrată la
05.08.1998
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 05.08.1998
Cod poștal
907175
Telefon
Adresă
JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, ŞOS. TULCEI, NR.109-109A

Hartă

Localizare sediu

JUD. CONSTANŢA, SAT LUMINA COM. LUMINA, ŞOS. TULCEI, NR.109-109A

Deschide harta

Rezumat public firmă

UŞI FERESTRE SRL este o firmă din Comuna Lumina, județul Constanța, cu CUI 10848645. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1998001806130. Firma are CAEN principal 4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

954.552 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 28 ani

6 salariați

Conexiuni

81

4 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

27.086 RON

Capitaluri pozitive

453.224 RON

Datorii sub active

76,6 %

Cifră de afaceri în creștere

74,6 %

Vechime bună

28 ani

CAEN principal identificat

4332 · Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1998

    Înregistrare

    05.08.1998

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    954.552 RON · 27.086 RON

  3. 4332

    CAEN principal

    Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

UŞI FERESTRE SRL este o companie înregistrată la 05.08.1998 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie. Cifra de afaceri a crescut cu 74,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 921,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 6 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025954.55227.0861.483.610450.1441.486.690453.2246
2024546.6462.6511.369.568506.6741.289.032426.1384
2023478.255-201.8641.058.307587.901906.827436.5315
2022450.17052.456517.672398.582757.375638.3955
2021295.24920.544476.715429.972656.750585.9184
2020285.367-46.815481.048343.448727.063565.3745
2019164.423-181.702356.440353.230639.489612.1905
Grafic indicatori financiariRON954.552665.448376.34487.240-201.8642019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

2,8 %

Datorii / active

76,6 %

Capitaluri / active

23,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

74,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

921,7 %

Cifră afaceri / salariat

159.092 RON

Vechime firmă

28 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.