SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

TEHNOLOGIX ENG SRL

CUI 13250300J2000000412047CAEN 4618 · Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.Sat Hemeiuș, Comuna Hemeiuș, Bacău

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

8,2 mil. RON

12,2 % față de anul anterior

Profit net

1,38 mil. RON

12,7 % față de anul anterior

Salariați

5

Ultimul bilanț

Activitate

4618

Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

Date administrative

Registrul Comerțului
J2000000412047
Înregistrată la
03.08.2000
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 03.08.2000
Cod poștal
607235
Telefon
Adresă
JUD. BACĂU, SAT HEMEIUŞ COM. HEMEIUŞ, HEMEIUŞ, STR. GĂRII NR. 100. CLĂDIREA A1. CAM. 01. CAM. 02. ÎN INCINTA PARCULUI INDUSTRIAL HIT , ET.P

Hartă

Localizare sediu

JUD. BACĂU, SAT HEMEIUŞ COM. HEMEIUŞ, HEMEIUŞ, STR. GĂRII NR. 100. CLĂDIREA A1. CAM. 01. CAM. 02. ÎN INCINTA PARCULUI INDUSTRIAL HIT , ET.P

Deschide harta

Rezumat public firmă

TEHNOLOGIX ENG SRL este o firmă din Sat Hemeiuș, Comuna Hemeiuș, județul Bacău, cu CUI 13250300. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2000000412047. Firma are CAEN principal 4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

8.196.401 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 26 ani

5 salariați

Conexiuni

86

9 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.379.477 RON

Capitaluri pozitive

1.712.627 RON

Datorii sub active

74,1 %

Cifră de afaceri în creștere

12,2 %

Vechime bună

26 ani

CAEN principal identificat

4618 · Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2000

    Înregistrare

    03.08.2000

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    8.196.401 RON · 1.379.477 RON

  3. 4618

    CAEN principal

    Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

TEHNOLOGIX ENG SRL este o companie înregistrată la 03.08.2000 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.. Cifra de afaceri a crescut cu 12,2 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 12,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 5 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20258.196.4011.379.4774.909.624206.0386.416.2131.712.6275
20247.304.7841.224.4781.034.101268.2015.082.9314.317.0315
20236.207.6081.069.543676.536340.7994.258.1913.922.5534
20224.651.916982.475466.502429.5332.932.2192.933.0104
20213.931.515824.155550.83637.2082.370.3512.155.5353
20203.058.216610.040601.37862.2781.738.1781.376.3803
20191.979.735371.333364.61095.1781.101.808816.3393
Grafic indicatori financiariRON8.196.4016.147.3014.098.2012.049.10002019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

16,8 %

Datorii / active

74,1 %

Capitaluri / active

25,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

12,2 %

Evoluție profit față de anul anterior

12,7 %

Cifră afaceri / salariat

1.639.280 RON

Vechime firmă

26 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.