SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

SURVCONTROL AGRO SRL

CUI 27393289J2010000488096CAEN 4621 · Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucratLoc. Insurăței, Oraș Insurăței, Brăila

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

485,2 mil. RON

97,3 % față de anul anterior

Profit net

2,31 mil. RON

313,5 % față de anul anterior

Salariați

28

Ultimul bilanț

Activitate

4621

Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

Date administrative

Registrul Comerțului
J2010000488096
Înregistrată la
16.09.2010
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 16.09.2010
Cod poștal
815300
Telefon
Adresă
JUD. BRĂILA, ORŞ. ÎNSURĂŢEI, STR. LACU REZI, NR.45

Hartă

Localizare sediu

JUD. BRĂILA, ORŞ. ÎNSURĂŢEI, STR. LACU REZI, NR.45

Deschide harta

Rezumat public firmă

SURVCONTROL AGRO SRL este o firmă din Loc. Insurăței, Oraș Insurăței, județul Brăila, cu CUI 27393289. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2010000488096. Firma are CAEN principal 4621 - Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

485.248.195 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 16 ani

28 salariați

Conexiuni

86

9 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

2.313.030 RON

Capitaluri pozitive

13.738.818 RON

Datorii sub active

81,6 %

Cifră de afaceri în creștere

97,3 %

Vechime bună

16 ani

CAEN principal identificat

4621 · Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2010

    Înregistrare

    16.09.2010

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    485.248.195 RON · 2.313.030 RON

  3. 4621

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

SURVCONTROL AGRO SRL este o companie înregistrată la 16.09.2010 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4621 - Comerţ cu ridicata al cerealelor, seminţelor, furajelor şi tutunului neprelucrat. Cifra de afaceri a crescut cu 97,3 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 313,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 28 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025485.248.1952.313.03060.661.38440.162.90634.222.00013.738.81828
2024245.955.027559.38673.428.21942.292.22242.823.54711.705.78826
2023371.904.434-4.063.09763.846.79743.564.13732.032.67811.751.78023
2022452.527.0203.472.81272.869.01839.904.99448.976.11516.018.87821
2021356.469.5403.232.30233.431.19210.116.14736.346.16013.031.11518
2020203.121.1992.136.90022.001.9085.910.73926.413.84210.322.67316
2019256.660.3204.694.44113.593.3474.820.95217.323.0998.550.70416
Grafic indicatori financiariRON485.248.195362.920.372240.592.549118.264.726-4.063.0972019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

0,5 %

Datorii / active

81,6 %

Capitaluri / active

18,5 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

97,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

313,5 %

Cifră afaceri / salariat

17.330.293 RON

Vechime firmă

16 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.