SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ROALNIFARM SRL

CUI 36348821J2016000441529CAEN 0146 · Creşterea porcinelorSat Milcovățu, Comuna Letca Nouă, Giurgiu

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

4,75 mil. RON

52,5 % față de anul anterior

Profit net

175.132 RON

12,1 % față de anul anterior

Salariați

11

Ultimul bilanț

Activitate

0146

Creşterea porcinelor

Date administrative

Registrul Comerțului
J2016000441529
Înregistrată la
25.07.2016
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 25.07.2016
Telefon
Adresă
JUD. GIURGIU, SAT MILCOVĂŢU COM. LETCA NOUĂ, ŞOS GĂIEŞTI, NR.20

Hartă

Localizare sediu

JUD. GIURGIU, SAT MILCOVĂŢU COM. LETCA NOUĂ, ŞOS GĂIEŞTI, NR.20

Deschide harta

Rezumat public firmă

ROALNIFARM SRL este o firmă din Sat Milcovățu, Comuna Letca Nouă, județul Giurgiu, cu CUI 36348821. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2016000441529. Firma are CAEN principal 0146 - Creşterea porcinelor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

4.754.281 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 10 ani

11 salariați

Conexiuni

81

6 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

175.132 RON

Capitaluri pozitive

3.586.856 RON

Datorii sub active

20,6 %

Cifră de afaceri în creștere

52,5 %

Vechime bună

10 ani

CAEN principal identificat

0146 · Creşterea porcinelor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2016

    Înregistrare

    25.07.2016

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    4.754.281 RON · 175.132 RON

  3. 0146

    CAEN principal

    Creşterea porcinelor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ROALNIFARM SRL este o companie înregistrată la 25.07.2016 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0146 - Creşterea porcinelor. Cifra de afaceri a crescut cu 52,5 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 12,1 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 11 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20254.754.281175.1326.508.00428.463.8813.148.4123.586.85611
20243.117.646156.1797.894.90024.365.8885.006.9913.411.7247
2023491.57460.1947.385.83913.954.1473.817.02499.2574
20225.04061.2842.235.7448.744.359326.12339.0631
2021002.018.7724.511.2844.472.896-22.2211
2020002.043.2821.777.5217.231.169-22.2211
201900425.541263.9667.126.983-22.2211
Grafic indicatori financiariRON4.754.2813.565.7112.377.1411.188.57002019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

3,7 %

Datorii / active

20,6 %

Capitaluri / active

11,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

52,5 %

Evoluție profit față de anul anterior

12,1 %

Cifră afaceri / salariat

432.207 RON

Vechime firmă

10 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.