SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

REFDAN COM SRL

CUI 10293919J1998000082348CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseSat Islaz, Comuna Islaz, Teleorman

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

171,4 mil. RON

25,6 % față de anul anterior

Profit net

3,43 mil. RON

105 % față de anul anterior

Salariați

49

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J1998000082348
Înregistrată la
10.03.1998
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 10.03.1998
Cod poștal
147160
Telefon
Adresă
JUD. TELEORMAN, SAT ISLAZ COM. ISLAZ,

Hartă

Localizare sediu

JUD. TELEORMAN, SAT ISLAZ COM. ISLAZ,

Deschide harta

Rezumat public firmă

REFDAN COM SRL este o firmă din Sat Islaz, Comuna Islaz, județul Teleorman, cu CUI 10293919. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1998000082348. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

171.406.296 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 28 ani

49 salariați

Conexiuni

86

17 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

3.426.601 RON

Capitaluri pozitive

26.882.903 RON

Datorii sub active

78,4 %

Cifră de afaceri în creștere

25,6 %

Vechime bună

28 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1998

    Înregistrare

    10.03.1998

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    171.406.296 RON · 3.426.601 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

REFDAN COM SRL este o companie înregistrată la 10.03.1998 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 25,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 105 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 49 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025171.406.2963.426.60197.253.61554.720.22969.358.17026.882.90349
2024136.471.5741.671.54276.900.28134.573.29766.004.99823.705.19251
2023176.568.5003.506.50679.126.91633.281.35266.312.17721.668.59153
2022145.140.8013.180.50378.488.02129.794.58066.523.54519.534.93553
2021134.365.9416.882.79451.092.03926.643.44442.026.83817.578.24345
202069.353.5423.398.05946.291.13328.777.94730.739.52013.196.76449
201972.792.6724.083.45235.980.50027.180.57621.461.65312.859.38841
Grafic indicatori financiariRON176.568.500132.426.37588.284.25044.142.12502019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

2 %

Datorii / active

78,4 %

Capitaluri / active

21,7 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

25,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

105 %

Cifră afaceri / salariat

3.498.088 RON

Vechime firmă

28 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.