SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

REBELDOT SOLUTIONS S.R.L.

CUI 39271439J12/1724/2018CAEN 6210 · Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

94Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

103,5 mil. RON

45,7 % față de anul anterior

Profit net

13 mil. RON

95,9 % față de anul anterior

Salariați

246

Ultimul bilanț

Activitate

6210

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Date administrative

Registrul Comerțului
J12/1724/2018
Înregistrată la
02.05.2018
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 02.05.2018
Cod poștal
407236
Telefon
Adresă
JUD. CLUJ, SAT SĂLICEA COM. CIURILA, G SĂLICEA, NR.104F

Hartă

Localizare sediu

JUD. CLUJ, SAT SĂLICEA COM. CIURILA, G SĂLICEA, NR.104F

Deschide harta

Rezumat public firmă

REBELDOT SOLUTIONS S.R.L. este o firmă din Sat Sălicea, Comuna Ciurila, județul Cluj, cu CUI 39271439. Este înregistrată la ONRC sub numărul J12/1724/2018. Firma are CAEN principal 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

94Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

103.522.375 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 8 ani

246 salariați

Conexiuni

70

Reprezentanți și coduri CAEN

Date limitate

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

13.023.407 RON

Capitaluri pozitive

17.730.786 RON

Datorii sub active

35,7 %

Cifră de afaceri în creștere

45,7 %

Vechime bună

8 ani

CAEN principal identificat

6210 · Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2018

    Înregistrare

    02.05.2018

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    103.522.375 RON · 13.023.407 RON

  3. 6210

    CAEN principal

    Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

REBELDOT SOLUTIONS S.R.L. este o companie înregistrată la 02.05.2018 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Cifra de afaceri a crescut cu 45,7 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 95,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 246 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

6210

Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)

Vezi firme cu CAEN 6210

Alte coduri CAEN autorizate

Nu avem alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025103.522.37513.023.40717.495.6018.475.53640.480.53417.730.786246
202471.048.8086.648.26313.023.5284.224.74236.203.39910.484.928137
202353.901.7014.354.72110.241.5212.439.93133.793.2317.079.883115
202239.516.8063.572.8526.704.8842.587.5668.673.4004.632.077103
202124.475.0262.889.1303.567.6071.304.3255.682.5173.059.22684
202011.360.708755.9472.295.017462.7962.802.649683.33345
20197.369.23877.0531.981.597187.4281.687.936-72.61430
Grafic indicatori financiariRON103.522.37577.641.78151.761.18825.880.59402019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

12,6 %

Datorii / active

35,7 %

Capitaluri / active

36,2 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

45,7 %

Evoluție profit față de anul anterior

95,9 %

Cifră afaceri / salariat

420.823 RON

Vechime firmă

8 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.