SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ILYON Y&Y S.R.L.

CUI 41831058J2019001942327CAEN 4711 · Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

2,95 mil. RON

61,6 % față de anul anterior

Profit net

146.652 RON

2.308,9 % față de anul anterior

Salariați

3

Ultimul bilanț

Activitate

4711

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

Date administrative

Registrul Comerțului
J2019001942327
Înregistrată la
29.10.2019
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 29.10.2019
Cod poștal
557200
Telefon
Adresă
JUD. Sibiu, Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Ştezii, NR. 407

Hartă

Localizare sediu

JUD. Sibiu, Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Ştezii, NR. 407

Deschide harta

Rezumat public firmă

ILYON Y&Y S.R.L. este o firmă din Sat Răşinari, Comuna Răşinari, județul Sibiu, cu CUI 41831058. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2019001942327. Firma are CAEN principal 4711 - Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

2.950.035 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 6 ani

3 salariați

Conexiuni

80

Reprezentanți și coduri CAEN

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

146.652 RON

Capitaluri pozitive

143.593 RON

Datorii sub active

74,1 %

Cifră de afaceri în creștere

61,6 %

Vechime bună

6 ani

CAEN principal identificat

4711 · Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2019

    Înregistrare

    29.10.2019

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    2.950.035 RON · 146.652 RON

  3. 4711

    CAEN principal

    Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ILYON Y&Y S.R.L. este o companie înregistrată la 29.10.2019 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4711 - Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,. Cifra de afaceri a crescut cu 61,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 2.308,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 3 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

4711

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

Vezi firme cu CAEN 4711

Alte coduri CAEN autorizate

Nu avem alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20252.950.035146.652410.674170.699383.568143.5933
20241.825.7816.088337.57019.502313.572-4.4963
20231.519.745-30.651119.54814.73294.233-10.5833
20221.500.87411.169218.49525.131213.43220.0682
20211.300.128-26.457172.57435.530145.9438.8992
20201.377.18831.91977.8120113.16835.3562
201960.9773.23745.479048.9163.4373
Grafic indicatori financiariRON2.950.0352.204.8641.459.692714.521-30.6512019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

5 %

Datorii / active

74,1 %

Capitaluri / active

25,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

61,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

2.308,9 %

Cifră afaceri / salariat

983.345 RON

Vechime firmă

6 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.