SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL

CUI 15189774J2003001669405CAEN 8622 · Activităţi de asistenţă medicală specializatăBucurești Sectorul 1, București

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

520 mil. RON

3,7 % față de anul anterior

Profit net

36,8 mil. RON

39,4 % față de anul anterior

Salariați

1.163

Ultimul bilanț

Activitate

8622

Activităţi de asistenţă medicală specializată

Date administrative

Registrul Comerțului
J2003001669405
Înregistrată la
06.02.2003
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 06.02.2003
Cod poștal
0
Telefon
Adresă
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, SOS. BUCURESTI-PLOIESTI, NR.19-21, ET.3, AP.CAMERA 1

Hartă

Localizare sediu

MUNICIPIUL BUCUREŞTI, SECTOR 1, SOS. BUCURESTI-PLOIESTI, NR.19-21, ET.3, AP.CAMERA 1

Deschide harta

Rezumat public firmă

FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL este o firmă din București Sectorul 1, județul București, cu CUI 15189774. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2003001669405. Firma are CAEN principal 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

520.021.949 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 23 ani

1.163 salariați

Conexiuni

87

5 coduri CAEN secundare

3 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

36.752.564 RON

Capitaluri pozitive

164.208.733 RON

Datorii sub active

33,6 %

Cifră de afaceri în creștere

3,7 %

Vechime bună

23 ani

CAEN principal identificat

8622 · Activităţi de asistenţă medicală specializată

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2003

    Înregistrare

    06.02.2003

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    520.021.949 RON · 36.752.564 RON

  3. 8622

    CAEN principal

    Activităţi de asistenţă medicală specializată

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

FRESENIUS NEPHROCARE ROMANIA SRL este o companie înregistrată la 06.02.2003 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată. Cifra de afaceri a crescut cu 3,7 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 39,4 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 1.163 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025520.021.94936.752.56482.323.815117.710.326127.103.203164.208.7331.163
2024501.357.38826.363.49486.203.111110.801.841111.143.143137.475.5221.136
2023478.020.61123.294.05089.375.466116.256.150142.234.596170.843.7621.252
2022454.364.16839.243.23078.383.609115.333.377108.694.759147.697.4151.302
2021344.062.7773.716.70584.711.605108.139.28587.985.153113.454.1781.324
2020334.338.08419.343.97970.973.539187.983.73474.408.810194.345.1311.014
2019309.640.97611.727.93563.696.088168.631.12377.704.080185.001.1500
Grafic indicatori financiariRON520.021.949390.016.462260.010.975130.005.48702019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

7,1 %

Datorii / active

33,6 %

Capitaluri / active

67,1 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

3,7 %

Evoluție profit față de anul anterior

39,4 %

Cifră afaceri / salariat

447.138 RON

Vechime firmă

23 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.