SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

BRAMIRA STAR IMPEX SRL

CUI 4307890J1993000912020CAEN 4711 · Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,Sat Sânmartin, Comuna Macea, Arad

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,1 mil. RON

17,1 % față de anul anterior

Profit net

42.308 RON

123,7 % față de anul anterior

Salariați

1

Ultimul bilanț

Activitate

4711

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

Date administrative

Registrul Comerțului
J1993000912020
Înregistrată la
17.07.1993
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 17.07.1993
Cod poștal
317211
Telefon
Adresă
JUD. ARAD, SAT SÂNMARTIN COM. MACEA, , NR.598

Hartă

Localizare sediu

JUD. ARAD, SAT SÂNMARTIN COM. MACEA, , NR.598

Deschide harta

Rezumat public firmă

BRAMIRA STAR IMPEX SRL este o firmă din Sat Sânmartin, Comuna Macea, județul Arad, cu CUI 4307890. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1993000912020. Firma are CAEN principal 4711 - Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.098.973 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 33 ani

1 salariat

Conexiuni

80

Reprezentanți și coduri CAEN

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

42.308 RON

Capitaluri pozitive

159.142 RON

Datorii sub active

41,7 %

Cifră de afaceri în creștere

17,1 %

Vechime bună

33 ani

CAEN principal identificat

4711 · Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1993

    Înregistrare

    17.07.1993

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    1.098.973 RON · 42.308 RON

  3. 4711

    CAEN principal

    Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

BRAMIRA STAR IMPEX SRL este o companie înregistrată la 17.07.1993 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4711 - Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,. Cifra de afaceri a crescut cu 17,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 123,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 1 salariat. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

4711

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare,

Vezi firme cu CAEN 4711

Alte coduri CAEN autorizate

Nu avem alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20251.098.97342.308114.04148.276224.907159.1421
2024938.86818.915120.03385.345168.188133.5001
2023779.525-3.125187.704171.777141.382125.4551
2022588.49163.954203.146202.158139.569138.5811
2021389.494110.32119.6103.18089.91374.6261
2020309.00619.445106.83014670.989-35.6950
2019147.55416.544119.60014664.314-55.1402
Grafic indicatori financiariRON1.098.973823.449547.924272.400-3.1252019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

3,8 %

Datorii / active

41,7 %

Capitaluri / active

58,3 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

17,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

123,7 %

Cifră afaceri / salariat

1.098.973 RON

Vechime firmă

33 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.