SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

BLUE GAS S.R.L.

CUI 30629968J2012000755332CAEN 4681 · Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivateSat Mihoveni, Comuna Șcheia, Suceava

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

14 mil. RON

21,7 % față de anul anterior

Profit net

1,29 mil. RON

30,5 % față de anul anterior

Salariați

6

Ultimul bilanț

Activitate

4681

Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate

Date administrative

Registrul Comerțului
J2012000755332
Înregistrată la
05.09.2012
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 05.09.2012
Telefon
Adresă
JUD. SUCEAVA, SAT MIHOVENI COM. ŞCHEIA, STR. PRINCIPALĂ, NR.1G

Hartă

Localizare sediu

JUD. SUCEAVA, SAT MIHOVENI COM. ŞCHEIA, STR. PRINCIPALĂ, NR.1G

Deschide harta

Rezumat public firmă

BLUE GAS S.R.L. este o firmă din Sat Mihoveni, Comuna Șcheia, județul Suceava, cu CUI 30629968. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2012000755332. Firma are CAEN principal 4681 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

14.000.418 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 14 ani

6 salariați

Conexiuni

81

6 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.291.791 RON

Capitaluri pozitive

4.391.123 RON

Datorii sub active

28,6 %

Cifră de afaceri în creștere

21,7 %

Vechime bună

14 ani

CAEN principal identificat

4681 · Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    05.09.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    14.000.418 RON · 1.291.791 RON

  3. 4681

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

BLUE GAS S.R.L. este o companie înregistrată la 05.09.2012 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4681 - Comerţ cu ridicata al combustibililor solizi, lichizi şi gazoşi şi al produselor derivate. Cifra de afaceri a crescut cu 21,7 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 30,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 6 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202514.000.4181.291.7911.762.6453.592.0752.561.6934.391.1236
202411.506.562990.044908.3322.709.2691.690.8633.503.4675
202312.572.627960.151736.5621.775.2631.810.9612.849.6625
202213.731.815366.3791.531.9811.800.9541.894.2892.163.2625
202110.971.277728.864746.1661.377.4491.397.6002.028.8835
20206.753.505808.180562.2251.382.2981.224.1302.064.0185
20197.034.773847.497525.3831.218.0971.056.6741.749.3885
Grafic indicatori financiariRON14.000.41810.500.3147.000.2093.500.10502019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

9,2 %

Datorii / active

28,6 %

Capitaluri / active

71,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

21,7 %

Evoluție profit față de anul anterior

30,5 %

Cifră afaceri / salariat

2.333.403 RON

Vechime firmă

14 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.