SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

BIAMAFARM S.R.L.

CUI 40698604J2019000245377CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseSat Gura Idrici, Comuna Roșiești, Vaslui

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,46 mil. RON

44,6 % față de anul anterior

Profit net

918.802 RON

851,7 % față de anul anterior

Salariați

3

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J2019000245377
Înregistrată la
26.02.2019
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 26.02.2019
Telefon
Adresă
JUD. VASLUI, SAT GURA IDRICI COM. ROŞIEŞTI, , NR.34

Hartă

Localizare sediu

JUD. VASLUI, SAT GURA IDRICI COM. ROŞIEŞTI, , NR.34

Deschide harta

Rezumat public firmă

BIAMAFARM S.R.L. este o firmă din Sat Gura Idrici, Comuna Roșiești, județul Vaslui, cu CUI 40698604. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2019000245377. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.459.950 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 7 ani

3 salariați

Conexiuni

86

11 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

918.802 RON

Capitaluri pozitive

926.635 RON

Datorii sub active

47,9 %

Cifră de afaceri în creștere

44,6 %

Vechime bună

7 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2019

    Înregistrare

    26.02.2019

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    1.459.950 RON · 918.802 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

BIAMAFARM S.R.L. este o companie înregistrată la 26.02.2019 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 44,6 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 851,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 3 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20251.459.950918.802823.771647.1921.073.214926.6353
20241.009.36496.546869.414205.822641.4257.8333
2023264.7831.820196.1450107.431-88.7143
2022254.004-4.694171.560081.027-90.5333
2021252.029-32.619123.144037.305-85.8394
2020521.454-38.322127.846074.625-53.2216
2019131.609-15.29968.530053.631-14.8992
Grafic indicatori financiariRON1.459.9501.085.382710.814336.246-38.3222019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

62,9 %

Datorii / active

47,9 %

Capitaluri / active

53,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

44,6 %

Evoluție profit față de anul anterior

851,7 %

Cifră afaceri / salariat

486.650 RON

Vechime firmă

7 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.