SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

AVANTAJ PRIM SRL

CUI 33327581J2014000595246CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeOraș Tăuții-Măgherăus, Maramureș

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

95Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

13,7 mil. RON

101,3 % față de anul anterior

Profit net

1,66 mil. RON

365,2 % față de anul anterior

Salariați

24

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2014000595246
Înregistrată la
27.06.2014
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 27.06.2014
Telefon
Adresă
JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ, STR. 2, NR.31B

Hartă

Localizare sediu

JUD. MARAMUREŞ, ORŞ. TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ, STR. 2, NR.31B

Deschide harta

Rezumat public firmă

AVANTAJ PRIM SRL este o firmă din Oraș Tăuții-Măgherăus, județul Maramureș, cu CUI 33327581. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2014000595246. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

95Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

13.726.854 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 12 ani

24 salariați

Conexiuni

77

2 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

1.664.233 RON

Capitaluri pozitive

1.683.985 RON

Datorii sub active

44,6 %

Cifră de afaceri în creștere

101,3 %

Vechime bună

12 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2014

    Înregistrare

    27.06.2014

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    13.726.854 RON · 1.664.233 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

AVANTAJ PRIM SRL este o companie înregistrată la 27.06.2014 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 101,3 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 365,2 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 24 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Vezi firme cu CAEN 4100

Alte coduri CAEN autorizate

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202513.726.8541.664.2331.358.1551.219.1651.822.9751.683.98524
20246.819.453357.783988.574764.174627.319402.91918
20234.782.661129.9971.085.191634.481625.843175.13320
20223.727.54435.877806.225424.851500.989119.61523
20213.953.184164.757846.121597.567542.818294.26417
20201.032.67826.225689.233198.562646.403155.73215
2019641.91722.180274.742158.153246.096129.5079
Grafic indicatori financiariRON13.726.85410.295.1416.863.4273.431.71402019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

12,1 %

Datorii / active

44,6 %

Capitaluri / active

55,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

101,3 %

Evoluție profit față de anul anterior

365,2 %

Cifră afaceri / salariat

571.952 RON

Vechime firmă

12 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.