SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

ASY LEMN CONSTRUCT SRL

CUI 27502165J2010001652124CAEN 4683 · Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şiSat Someşu Rece, Comuna Gilău, Cluj

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

96Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

6,54 mil. RON

38,2 % față de anul anterior

Profit net

516.401 RON

140,7 % față de anul anterior

Salariați

9

Ultimul bilanț

Activitate

4683

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi

Date administrative

Registrul Comerțului
J2010001652124
Înregistrată la
11.10.2010
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 11.10.2010
Cod poștal
0
Telefon
Adresă
JUD. Cluj, Sat Someşu Rece, Comuna Gilău, NR. 231, SECTOR 0

Hartă

Localizare sediu

JUD. Cluj, Sat Someşu Rece, Comuna Gilău, NR. 231, SECTOR 0

Deschide harta

Rezumat public firmă

ASY LEMN CONSTRUCT SRL este o firmă din Sat Someşu Rece, Comuna Gilău, județul Cluj, cu CUI 27502165. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2010001652124. Firma are CAEN principal 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

96Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

6.535.806 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 16 ani

9 salariați

Conexiuni

81

4 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

516.401 RON

Capitaluri pozitive

2.640.778 RON

Datorii sub active

24,6 %

Cifră de afaceri în creștere

38,2 %

Vechime bună

16 ani

CAEN principal identificat

4683 · Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2010

    Înregistrare

    11.10.2010

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    6.535.806 RON · 516.401 RON

  3. 4683

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

ASY LEMN CONSTRUCT SRL este o companie înregistrată la 11.10.2010 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi. Cifra de afaceri a crescut cu 38,2 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 140,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 9 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20256.535.806516.401856.8691.162.1302.315.7642.640.7789
20244.729.739214.568928.5101.061.7891.983.4362.124.3798
20235.137.123238.977699.516474.4762.236.2112.018.5068
20225.394.677446.515853.971435.7932.192.4171.779.5298
20216.161.016438.8581.324.037286.8832.370.1681.333.0146
20204.493.899284.285628.561175.2511.347.466894.1564
20193.570.784-4.8711.108.524222.0431.496.353609.8726
Grafic indicatori financiariRON6.535.8064.900.6373.265.4681.630.298-4.8712019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

7,9 %

Datorii / active

24,6 %

Capitaluri / active

75,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

38,2 %

Evoluție profit față de anul anterior

140,7 %

Cifră afaceri / salariat

726.201 RON

Vechime firmă

16 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.