SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

VIDRARU SRL

CUI 1537844J1991000751287CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseSat Poiana, Comuna Radomirești, Olt

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

95Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

2,63 mil. RON

35,5 % față de anul anterior

Profit net

989.183 RON

475,5 % față de anul anterior

Salariați

4

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J1991000751287
Înregistrată la
29.11.1992
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 29.11.1992
Cod poștal
237368
Telefon
Adresă
JUD. OLT, SAT POIANA COM. RADOMIREŞTI, STR. MONUMENTULUI, NR.5

Hartă

Localizare sediu

JUD. OLT, SAT POIANA COM. RADOMIREŞTI, STR. MONUMENTULUI, NR.5

Deschide harta

Rezumat public firmă

VIDRARU SRL este o firmă din Sat Poiana, Comuna Radomirești, județul Olt, cu CUI 1537844. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1991000751287. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

95Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

2.634.878 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 33 ani

4 salariați

Conexiuni

77

2 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

989.183 RON

Capitaluri pozitive

3.091.339 RON

Datorii sub active

31,3 %

Cifră de afaceri în creștere

35,5 %

Vechime bună

33 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1992

    Înregistrare

    29.11.1992

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    2.634.878 RON · 989.183 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

VIDRARU SRL este o companie înregistrată la 29.11.1992 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 35,5 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 475,5 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 4 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Vezi firme cu CAEN 0111

Alte coduri CAEN autorizate

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20252.634.878989.1831.408.8281.373.0103.127.1573.091.3394
20241.944.540171.8721.858.5171.577.0922.267.5532.102.1564
20233.196.175946.4761.674.0791.408.2482.064.2361.930.2845
20221.983.794-699.0512.654.4621.874.7221.601.952983.8085
20212.985.4871.082.7962.113.1241.981.5211.621.8891.682.8595
20201.600.399-336.7763.300.4012.667.3731.035.376600.0635
20191.792.634-131.8823.754.3843.305.1291.104.597936.8395
Grafic indicatori financiariRON3.196.1752.222.3691.248.562274.756-699.0512019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

37,5 %

Datorii / active

31,3 %

Capitaluri / active

68,7 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

35,5 %

Evoluție profit față de anul anterior

475,5 %

Cifră afaceri / salariat

658.720 RON

Vechime firmă

33 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.