SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

SERV CLASS SRL

CUI 12230720J1999000291093CAEN 4661 · Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilorMunicipiul Brăila, Brăila

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

304,2 mil. RON

63,2 % față de anul anterior

Profit net

16,4 mil. RON

164,8 % față de anul anterior

Salariați

103

Ultimul bilanț

Activitate

4661

Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

Date administrative

Registrul Comerțului
J1999000291093
Înregistrată la
27.09.1999
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 27.09.1999
Cod poștal
6100
Telefon
Adresă
JUD. Brăila, Municipiul Brăila, Şos. RÂMNICU SĂRAT, NR. 84B, SECTOR 0

Hartă

Localizare sediu

JUD. Brăila, Municipiul Brăila, Şos. RÂMNICU SĂRAT, NR. 84B, SECTOR 0

Deschide harta

Rezumat public firmă

SERV CLASS SRL este o firmă din Municipiul Brăila, județul Brăila, cu CUI 12230720. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1999000291093. Firma are CAEN principal 4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

304.201.287 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 27 ani

103 salariați

Conexiuni

86

37 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

16.366.700 RON

Capitaluri pozitive

136.575.958 RON

Datorii sub active

16,4 %

Cifră de afaceri în creștere

63,2 %

Vechime bună

27 ani

CAEN principal identificat

4661 · Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1999

    Înregistrare

    27.09.1999

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    304.201.287 RON · 16.366.700 RON

  3. 4661

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

SERV CLASS SRL este o companie înregistrată la 27.09.1999 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4661 - Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor. Cifra de afaceri a crescut cu 63,2 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 164,8 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 103 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025304.201.28716.366.70026.858.65712.729.390150.856.404136.575.958103
2024186.346.6006.181.76934.973.5088.194.994147.241.436120.209.258102
2023248.522.82022.094.58352.607.8148.997.027162.115.695118.678.269107
2022282.236.87128.172.11314.676.0379.197.004109.946.460104.583.685107
2021203.467.97615.669.59411.512.8947.802.15587.855.19684.223.57376
202098.136.3303.501.5408.354.8566.708.76972.510.64470.891.35974
2019116.524.34610.309.3517.790.7137.637.78271.052.42970.989.81871
Grafic indicatori financiariRON304.201.287228.150.965152.100.64476.050.32202019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

5,4 %

Datorii / active

16,4 %

Capitaluri / active

83,5 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

63,2 %

Evoluție profit față de anul anterior

164,8 %

Cifră afaceri / salariat

2.953.411 RON

Vechime firmă

27 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.