SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

REXIAL SRL

CUI 16288539J2004000657299CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseSat Conduratu, Comuna Baba Ana, Prahova

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

95Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,4 mil. RON

126,9 % față de anul anterior

Profit net

419.476 RON

215,9 % față de anul anterior

Salariați

3

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J2004000657299
Înregistrată la
30.03.2004
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 30.03.2004
Telefon
Adresă
JUD. PRAHOVA, SAT CONDURATU COM. BABA ANA, CONDURATU, NR.416A

Hartă

Localizare sediu

JUD. PRAHOVA, SAT CONDURATU COM. BABA ANA, CONDURATU, NR.416A

Deschide harta

Rezumat public firmă

REXIAL SRL este o firmă din Sat Conduratu, Comuna Baba Ana, județul Prahova, cu CUI 16288539. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2004000657299. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

95Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.399.494 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 22 ani

3 salariați

Conexiuni

77

2 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

419.476 RON

Capitaluri pozitive

510.162 RON

Datorii sub active

46,1 %

Cifră de afaceri în creștere

126,9 %

Vechime bună

22 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2004

    Înregistrare

    30.03.2004

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    1.399.494 RON · 419.476 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

REXIAL SRL este o companie înregistrată la 30.03.2004 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 126,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 215,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 3 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Vezi firme cu CAEN 0111

Alte coduri CAEN autorizate

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20251.399.494419.476436.204175.589770.777510.1623
2024616.769132.777512.136202.900532.699223.4633
20231.068.502228.91657.496230.6761.102.2671.275.4473
20221.384.961342.581507.896768.4271.299.3831.534.6583
20211.391.071355.016819.101912.4231.174.2111.192.0772
2020759.35811.047918.5331.008.903872.346837.0612
20191.139.676183.2341.011.9921.134.892878.969826.0143
Grafic indicatori financiariRON1.399.4941.049.621699.747349.87402019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

30 %

Datorii / active

46,1 %

Capitaluri / active

53,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

126,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

215,9 %

Cifră afaceri / salariat

466.498 RON

Vechime firmă

22 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.