SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

PAVISERV SRL

CUI 17616677J2005000317361CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseSat Beștepe, Comuna Beștepe, Tulcea

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

97Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

4,14 mil. RON

50,5 % față de anul anterior

Profit net

334.566 RON

3.575,3 % față de anul anterior

Salariați

7

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J2005000317361
Înregistrată la
24.05.2005
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 24.05.2005
Cod poștal
827133
Telefon
Adresă
JUD. TULCEA, SAT BEŞTEPE COM. BEŞTEPE,

Hartă

Localizare sediu

JUD. TULCEA, SAT BEŞTEPE COM. BEŞTEPE,

Deschide harta

Rezumat public firmă

PAVISERV SRL este o firmă din Sat Beștepe, Comuna Beștepe, județul Tulcea, cu CUI 17616677. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2005000317361. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

97Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

4.141.431 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 21 ani

7 salariați

Conexiuni

87

3 coduri CAEN secundare

2 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

334.566 RON

Capitaluri pozitive

1.608.653 RON

Datorii sub active

76,3 %

Cifră de afaceri în creștere

50,5 %

Vechime bună

21 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2005

    Înregistrare

    24.05.2005

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    4.141.431 RON · 334.566 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

PAVISERV SRL este o companie înregistrată la 24.05.2005 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 50,5 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 3.575,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 7 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Vezi firme cu CAEN 0111

Alte coduri CAEN autorizate

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20254.141.431334.5665.147.9903.973.4992.776.0801.608.6537
20242.751.3299.1036.443.1454.855.1482.840.8581.274.0877
20231.887.773-1.304.3053.719.7153.430.5711.540.0171.264.9856
20225.719.1392.333.8464.765.5773.705.9103.599.4242.569.2906
20216.287.0463.625.2955.979.1103.712.0346.089.5293.884.1736
20202.767.323-716.0504.953.2263.824.4462.089.3391.022.4877
20192.281.076199.3726.070.5724.503.3673.240.3881.738.5386
Grafic indicatori financiariRON6.287.0464.389.2082.491.371593.533-1.304.3052019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

8,1 %

Datorii / active

76,3 %

Capitaluri / active

23,8 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

50,5 %

Evoluție profit față de anul anterior

3.575,3 %

Cifră afaceri / salariat

591.633 RON

Vechime firmă

21 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.