SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

OTELINOX SA

CUI 921641J1991000288158CAEN 2410 · Producţia de metale feroase sub forme primare şi de feroaliajeMunicipiul Târgoviște, Dâmbovița

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

98Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

292,9 mil. RON

7,9 % față de anul anterior

Profit net

10,5 mil. RON

46,9 % față de anul anterior

Salariați

648

Ultimul bilanț

Activitate

2410

Producţia de metale feroase sub forme primare şi de feroaliaje

Date administrative

Registrul Comerțului
J1991000288158
Înregistrată la
30.11.1992
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 30.11.1992
Telefon
Adresă
JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, SOS. GAESTI, NR.16

Hartă

Localizare sediu

JUD. DÂMBOVIŢA, MUN. TÂRGOVIŞTE, SOS. GAESTI, NR.16

Deschide harta

Rezumat public firmă

OTELINOX SA este o firmă din Municipiul Târgoviște, județul Dâmbovița, cu CUI 921641. Este înregistrată la ONRC sub numărul J1991000288158. Firma are CAEN principal 2410 - Producţia de metale feroase sub forme primare şi de feroaliaje. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

98Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

292.921.275 RON

Juridic & stare

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 33 ani

648 salariați

Conexiuni

92

25 coduri CAEN secundare

4 persoane

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

10.504.440 RON

Capitaluri pozitive

424.088.866 RON

Datorii sub active

26,5 %

Cifră de afaceri în creștere

7,9 %

Vechime bună

33 ani

CAEN principal identificat

2410 · Producţia de metale feroase sub forme primare şi de feroaliaje

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1992

    Înregistrare

    30.11.1992

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    292.921.275 RON · 10.504.440 RON

  3. 2410

    CAEN principal

    Producţia de metale feroase sub forme primare şi de feroaliaje

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

OTELINOX SA este o companie înregistrată la 30.11.1992 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 2410 - Producţia de metale feroase sub forme primare şi de feroaliaje. Cifra de afaceri a crescut cu 7,9 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 46,9 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 648 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-09-02

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025292.921.27510.504.440154.580.282463.370.716119.400.563424.088.866648
2024271.484.5097.149.880345.575.811395.234.159367.556.937413.584.425624
2023248.577.87127.614.701259.640.698211.284.205461.103.185406.434.546594
2022240.589.6696.324.762114.825.134121.706.798378.047.041378.819.845599
2021192.595.507-3.548.232112.045.898123.799.039214.709.677216.451.283604
2020177.683.6145.761.05029.621.237140.007.338115.292.553221.788.400607
2019174.365.1827.008.51234.472.409143.653.785105.604.525211.270.333638
Grafic indicatori financiariRON292.921.275218.803.898144.686.52270.569.145-3.548.2322019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

3,6 %

Datorii / active

26,5 %

Capitaluri / active

72,8 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

7,9 %

Evoluție profit față de anul anterior

46,9 %

Cifră afaceri / salariat

452.039 RON

Vechime firmă

33 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.