SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

NELCAR DUO CONSTRUCT S.R.L.

CUI 41562227J2019000976525CAEN 4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţialeSat Priboiu, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

95Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

3,69 mil. RON

32,4 % față de anul anterior

Profit net

2,18 mil. RON

38,3 % față de anul anterior

Salariați

12

Ultimul bilanț

Activitate

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Date administrative

Registrul Comerțului
J2019000976525
Înregistrată la
27.08.2019
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 27.08.2019
Cod poștal
87064
Telefon
Adresă
JUD. GIURGIU, SAT PRIBOIU COM. CREVEDIA MARE, STR. CÂMPULUI, NR.49

Hartă

Localizare sediu

JUD. GIURGIU, SAT PRIBOIU COM. CREVEDIA MARE, STR. CÂMPULUI, NR.49

Deschide harta

Rezumat public firmă

NELCAR DUO CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sat Priboiu, Comuna Crevedia Mare, județul Giurgiu, cu CUI 41562227. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2019000976525. Firma are CAEN principal 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

95Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

3.694.485 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 7 ani

12 salariați

Conexiuni

74

Reprezentanți și coduri CAEN

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

2.177.451 RON

Capitaluri pozitive

2.187.716 RON

Datorii sub active

12,1 %

Cifră de afaceri în creștere

32,4 %

Vechime bună

7 ani

CAEN principal identificat

4100 · Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2019

    Înregistrare

    27.08.2019

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    3.694.485 RON · 2.177.451 RON

  3. 4100

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

NELCAR DUO CONSTRUCT S.R.L. este o companie înregistrată la 27.08.2019 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Cifra de afaceri a crescut cu 32,4 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 38,3 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 12 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

4100

Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale

Vezi firme cu CAEN 4100

Alte coduri CAEN autorizate

Nu avem alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20253.694.4852.177.451300.83102.488.5472.187.71612
20242.790.7251.574.131230.27701.814.0421.583.76516
20231.611.7411.126.28477.81701.211.7991.133.98210
2022295.695227.4985.3970233.095227.6985
202100002002000
202000002002000
20190000000
Grafic indicatori financiariRON3.694.4852.770.8641.847.243923.62102019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

58,9 %

Datorii / active

12,1 %

Capitaluri / active

87,9 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

32,4 %

Evoluție profit față de anul anterior

38,3 %

Cifră afaceri / salariat

307.874 RON

Vechime firmă

7 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.