SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

GOGOAŞE ŞTEFĂNIŢĂ SRL

CUI 30973375J2012001940160CAEN 0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoaseSat Bascov, Comuna Sopot, Dolj

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

95Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

1,11 mil. RON

43,1 % față de anul anterior

Profit net

114.963 RON

17,7 % față de anul anterior

Salariați

1

Ultimul bilanț

Activitate

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Date administrative

Registrul Comerțului
J2012001940160
Înregistrată la
04.12.2012
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 04.12.2012
Cod poștal
207541
Telefon
Adresă
JUD. DOLJ, SAT BAŞCOV COM. SOPOT, BAŞCOV, NR.37

Hartă

Localizare sediu

JUD. DOLJ, SAT BAŞCOV COM. SOPOT, BAŞCOV, NR.37

Deschide harta

Rezumat public firmă

GOGOAŞE ŞTEFĂNIŢĂ SRL este o firmă din Sat Bascov, Comuna Sopot, județul Dolj, cu CUI 30973375. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2012001940160. Firma are CAEN principal 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

95Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

1.108.554 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 13 ani

1 salariat

Conexiuni

77

2 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

114.963 RON

Capitaluri pozitive

587.280 RON

Datorii sub active

78,2 %

Cifră de afaceri în creștere

43,1 %

Vechime bună

13 ani

CAEN principal identificat

0111 · Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2012

    Înregistrare

    04.12.2012

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    1.108.554 RON · 114.963 RON

  3. 0111

    CAEN principal

    Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

GOGOAŞE ŞTEFĂNIŢĂ SRL este o companie înregistrată la 04.12.2012 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase. Cifra de afaceri a crescut cu 43,1 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 17,7 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 1 salariat. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

0111

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Vezi firme cu CAEN 0111

Alte coduri CAEN autorizate

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
20251.108.554114.9631.960.4201.679.707827.296587.2801
2024774.52497.7001.521.4051.634.628359.094472.3172
20231.629.901-569.4261.795.8171.785.633384.802374.6182
20221.429.510451.9251.156.239670.8671.234.223995.7912
20211.427.998500.650333.116633.501681.663982.0482
20201.015.845438.183457.201522.085497.320562.2042
2019590.20475.005397.492310.310211.203124.0212
Grafic indicatori financiariRON1.629.9011.080.069530.238-19.594-569.4262019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

10,4 %

Datorii / active

78,2 %

Capitaluri / active

23,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

43,1 %

Evoluție profit față de anul anterior

17,7 %

Cifră afaceri / salariat

1.108.554 RON

Vechime firmă

13 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.