SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

CONFIDENTIA SRL

CUI 15006940J2002001048179CAEN 4639 · Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutunSat Costi, Comuna Vânători, Galați

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

95Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

57,1 mil. RON

39,7 % față de anul anterior

Profit net

10,5 mil. RON

25,4 % față de anul anterior

Salariați

31

Ultimul bilanț

Activitate

4639

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Date administrative

Registrul Comerțului
J2002001048179
Înregistrată la
13.11.2002
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 13.11.2002
Cod poștal
807326
Telefon
Adresă
JUD. GALAŢI, SAT COSTI COM. VÂNĂTORI, STR. MIERLEI, NR.2

Hartă

Localizare sediu

JUD. GALAŢI, SAT COSTI COM. VÂNĂTORI, STR. MIERLEI, NR.2

Deschide harta

Rezumat public firmă

CONFIDENTIA SRL este o firmă din Sat Costi, Comuna Vânători, județul Galați, cu CUI 15006940. Este înregistrată la ONRC sub numărul J2002001048179. Firma are CAEN principal 4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

95Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

57.129.096 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 23 ani

31 salariați

Conexiuni

77

2 coduri CAEN secundare

1 persoană

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

10.513.071 RON

Capitaluri pozitive

10.848.658 RON

Datorii sub active

50,5 %

Cifră de afaceri în creștere

39,7 %

Vechime bună

23 ani

CAEN principal identificat

4639 · Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 2002

    Înregistrare

    13.11.2002

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    57.129.096 RON · 10.513.071 RON

  3. 4639

    CAEN principal

    Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CONFIDENTIA SRL este o companie înregistrată la 13.11.2002 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun. Cifra de afaceri a crescut cu 39,7 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 25,4 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 31 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

4639

Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun

Vezi firme cu CAEN 4639

Alte coduri CAEN autorizate

Reprezentanți

Informațiile despre reprezentanți și firmele asociate sunt disponibile abonaților.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
202557.129.09610.513.07111.067.7578.940.87812.979.13710.848.65831
202440.896.5368.386.3692.802.1236.634.7274.824.1038.649.50727
202334.324.2696.733.9543.082.4894.106.6225.976.8186.990.15127
202225.338.0674.237.9382.090.8583.533.4552.917.2664.345.46326
202122.314.4092.519.8432.559.1774.657.5833.035.1525.115.55830
202021.816.3002.665.9891.711.7124.699.7612.365.7095.353.75829
201919.307.7202.703.2761.246.8214.626.8532.011.0125.391.04425
Grafic indicatori financiariRON57.129.09642.846.82228.564.54814.282.27402019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

18,4 %

Datorii / active

50,5 %

Capitaluri / active

49,5 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

39,7 %

Evoluție profit față de anul anterior

25,4 %

Cifră afaceri / salariat

1.842.874 RON

Vechime firmă

23 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.