SRLuri.ro

Profil firmă

Plătitor de TVA

CML.RO SRL

CUI 9337248J06/148/1997CAEN 4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilorLoc. Beclean, Oraș Beclean, Bistrița-Năsăud

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

94Radar

Scor Radar

Risc Scăzut

Vezi detalii

Cifră de afaceri

260,4 mil. RON

42,8 % față de anul anterior

Profit net

16 mil. RON

73,2 % față de anul anterior

Salariați

231

Ultimul bilanț

Activitate

4211

Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Date administrative

Registrul Comerțului
J06/148/1997
Înregistrată la
10.04.1997
Stare juridică (ONRC)
Înregistrată (ONRC) din 10.04.1997
Cod poștal
425100
Telefon
Adresă
JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. PARCULUI, NR.2A

Hartă

Localizare sediu

JUD. BISTRIŢA-NĂSĂUD, ORŞ. BECLEAN, STR. PARCULUI, NR.2A

Deschide harta

Rezumat public firmă

CML.RO SRL este o firmă din Loc. Beclean, Oraș Beclean, județul Bistrița-Năsăud, cu CUI 9337248. Este înregistrată la ONRC sub numărul J06/148/1997. Firma are CAEN principal 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Datele sunt preluate din surse publice ONRC/ANAF.

Date preluate din surse publice ONRC/ANAF. Ultima actualizare: 07.06.2026.

Radar firmă

Hartă rapidă de decizie

Un rezumat vizual construit din bilanț, stare, vechime, TVA, CAEN, reprezentanți și datele disponibile.

94Scor radar

Risc Scăzut

Radarul indică o firmă cu profil stabil în datele disponibile.

Încredere redusă · 75% acoperire a datelor

Financiar

100

Bilanț, profit, capitaluri și datorii

260.358.183 RON

Juridic & stare

—

Date juridice indisponibile

N/A

Activitate

100

Vechime aproximativă: 29 ani

231 salariați

Conexiuni

70

Reprezentanți și coduri CAEN

Date limitate

Semnale cheie

Stare curentă

INREGISTRAT

Profit pozitiv

16.004.965 RON

Capitaluri pozitive

38.085.980 RON

Datorii sub active

70,6 %

Cifră de afaceri în creștere

42,8 %

Vechime bună

29 ani

CAEN principal identificat

4211 · Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

TVA activ

Plătitor de TVA

Timeline decizie

  1. 1997

    Înregistrare

    10.04.1997

  2. 2025

    Ultimul bilanț

    260.358.183 RON · 16.004.965 RON

  3. 4211

    CAEN principal

    Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  4. ON

    TVA

    Plătitor de TVA

  5. Blocat

    Procese

    Disponibil mai jos pentru conturile premium

Analiză firmă

CML.RO SRL este o companie înregistrată la 10.04.1997 și figurează ca înregistrată în datele ONRC. Activitatea principală este CAEN 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Cifra de afaceri a crescut cu 42,8 % față de anul anterior. Profitul net a crescut cu 73,2 % față de anul anterior. Ultimul exercițiu financiar indică profit net. Capitalurile sunt pozitive. Compania raportează 231 salariați. Datoriile sunt sub nivelul activelor raportate. Pe baza indicatorilor disponibili, riscul estimat este scăzut.

Coduri CAEN

CAEN principal

4211

Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Vezi firme cu CAEN 4211

Alte coduri CAEN autorizate

Nu avem alte coduri CAEN autorizate pentru această firmă.

Date de bilanț

Valorile financiare sunt afișate în RON · Cursuri actualizate la 2026-10-16

Monedă pentru bilanț
AnCifra afaceriProfit netDatoriiActive imobilizateActive circulanteCapitaluriNumăr salariați
2025260.358.18316.004.96591.445.68451.023.75778.507.90738.085.980231
2024182.290.6699.241.17587.646.54442.673.44975.304.43030.331.335231
2023185.764.6027.119.13365.988.73142.610.88846.868.00323.490.160229
2022159.789.8242.394.36261.023.27140.989.45738.404.84118.371.027229
2021116.043.6291.673.42246.894.36738.892.31425.978.71817.976.665231
2020100.324.8702.728.51651.658.83133.960.28336.154.42218.455.874238
2019107.990.0844.993.44731.684.12728.122.58220.288.90316.727.358210
Grafic indicatori financiariRON260.358.183195.268.637130.179.09265.089.54602019202020212022202320242025
Cifră afaceriProfit net

Indicatori calculați

Marjă profit

6,1 %

Datorii / active

70,6 %

Capitaluri / active

29,4 %

Evoluție cifră de afaceri față de anul anterior

42,8 %

Evoluție profit față de anul anterior

73,2 %

Cifră afaceri / salariat

1.127.092 RON

Vechime firmă

29 ani

Legături utile

Explorează firme din aceeași zonă

Firme similare

Companii comparabile

Firmele similare sunt pregătite când ajungi la această secțiune.